فارسي ¦ English
Skip Navigation Linksصفحه اصلی
       
 
 
 
 
 
 
 
بازار
ارز مبادله ای (ریال)
شاخص قيمت کل :
دلار آمريکا : 27043
دلار استراليا : 21977
دلار کانادا : 23303
يورو : 33072
پوند انگليس : 42267
سکه (ریال)
سکه بهار آزادی(طرح قديم): 9970000
سکه بهار آزادی(طرح جديد): 10000000
نيم بهار آزادی : 5000000
ربع بهار آزادی : 2700000
طلای 18 عيار : 1020400
 
 
 

ارتباط گستران هزاره - جامعترین مرکز مناقصه ها و مزایده های سراسر کشور

مرکز اطلاع رسانی تخصصی هزاره، در راستای تامین بخشی از نیازمندیهای بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی ایران، از سال 1379 اقدام به ارائه خدمات اطلاع رسانی در زمینه آگهی های مناقصه و مزایده در حوزه کشور نموده است.
بر اساس آمار، سالیانه بطور متوسط در حدود 75 هزار عنوان آگهی مناقصه و مزایده در زمینه های مختلف صنایع ، بازرگانی و خدمات در سطح کشور منتشر می شود. عدم تمرکز اطلاعات مربوط به آگهی ها در کنار هزینه های مالی و زمان مورد نیاز تامین این اطلاعات بصورت مستقل جهت بنگاه های اقتصادی، عملاً استفاده از خدمات مرکز اطلاع رسانی تخصصی هزاره را کاملاً توجیه پذیر نشان می دهد. توجیه پذیری هزینه ها در کنار طبقه بندی موضوعی و منطبق با زمینه های فعالیت، تفکیک بر اساس استان های مورد نظر و نهایتاً ارسال روزانه و همزمان با انتشار آگهی ها، پاسخگوی نیازهای مدیران و کارشناسان محترم بنگاه های اقتصادی فعال می باشد. همچنین بهره مندی از سرویس های جانبی نظیر ارائه بهنگام اطلاعات پایه اقتصادی نظیر شاخص ارزهای معتبر و طلا، نمایشگاه های داخلی و همچنین سرویس بسیار کارآمد ارسال اسناد مناقصه ها و مزایده ها نیز از جمله امکاناتی است که در اختیار مشترکین مرکز اطلاع رسانی تخصصی هزاره قرار می گیرد.

فروش سرویس مناقصه های خاورمیانه

مشتری محترم
به استحضار می رساند شرکت ارتباط گستران هزاره بر اساس توافق بعمل آمده با شرکت (. GTMBids (Global Tenders Management Ltd مجوز فروش پکیج های اطلاع رسانی مناقصه های خاورمیانه را با شرایطی مناسب جهت شرکت ها و بازرگانان فعال در ایران کسب نموده است. اطلاعات مربوط به مناقصه های خاورمیانه از طریق وب سایت این شرکت به آدرس www.gtmbids.com قابل دستیابی است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً در اوقات اداری باشماره تلفن 42714000-021 و یا مرکز تماس هزاره ارتباط برقرار فرمایید.
با آرزوی بهروزی

   
 
 
 
 

با تکمیل فرم ذیل
به خانواده بزرگ هزاره بپیوندید.
نام شرکت : 
ایمیل شما: 
تلفن شما: