معرفی ارتباط گستران هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور


درباره ما

کاتالوگ خدمات ارتباط گستران هزاره شرکت ارتباط گستران هزاره، به عنوان اولین شرکت در زمینه اطلاع رسانی جامع مناقصه‌ها و مزایده‌های کشور، از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بیش از 20 سال تجربه حرفه‌ای، با بهره مندی از قریب به 100 پرسنل متخصص و دارا بودن بزرگترین شبکه نمایندگی در 31 استان کشور، تاکنون به عنوان شرکت پیشرو در پوشش دهی مناقصه‌ها و مزایده‌های سراسر کشور به فعالیت خود ادامه داده است.

در حال حاضر این شرکت با داشتن هزاران مشترک سهم اصلی بازار را در اختیار دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره، با بهره مندی از آخرین ابزار و روشهای فناوری اطلاعات قابلیت جمع آوری، طبقه بندی و ارسال روزانه کلیه آگهی های مناقصه و مزایده رسمی و منتشر شده کشور را فراهم نموده است. آگهی‌های مناقصه و مزایده که در بیش از 1000 عنوان نشریه رسمی و همچنین در 20000 درگاه اینترنتی منتشر می‌گردند، بصورت روزانه توسط کارشناسان خبره هزاره و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با حداکثر دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و از طریق سرویس‌های وبسایت، ایمیل، اپلیکیشن و فکس در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

مشتریان محترم برای سهولت در تهیه اسناد مناقصه‌ها و مزایده‌ها می توانند با استفاده از سرویس تهیه و ارسال اسناد، با کمترین هزینه و در سریعترین زمان اسناد مناقصه‌ها و مزایده‌های مورد نظر خود را تهیه نمایند. همچنین کاربران سرویس‌های هزاره می توانند از سرویس نشر آگهی و همچنین آگاهی از اطلاعات نمایشگاه‌های کشور به صورت رایگان بهره مند گردند.

در حال حاضر، شرکت ارتباط گستران هزاره پای فراتر از مرزها گذاشته و با ارائه سرویس اطلاع رسانی مناقصه‌های بین المللی فرصت های بیشماری را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. هزاره با پوشش مناقصات 23 کشور دارای مراودات تجاری و اقتصادی با ایران این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند تا با ورود به عرصه‌های بین‌المللی دامنه فعالیت خود را گسترده تر نمایند.

برای آگاهی بیشتر از خدمات هزاره به صفحه خدمات هزاره مراجعه نمایید.

خواهشمند است در صورت نیاز به مشاوره کارشناسان، با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید