مزایده یکدستگاه خودوری پژو405 رنگ نقره ای مدل 88

یکدستگاه خودوری پژو405 رنگ نقره ای مدل 88

مزایده با عنوان یکدستگاه خودوری پژو405 رنگ نقره ای مدل 88 و با کد هزاره 1964041 در تاریخ دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1398/03/12 در نظر گرفته شده است. این آگهی مربوط به استان قزوین بوده و در دسته بندی (های) ماشین سواری انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
آگهی مزایده اموال منقول مرحله دوم
در پرونده کلاسه به شماره 9701323شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری قزوین اقایان حیدر-مجید-حمزه همگی کلهرفرزند محکوم است به پرداختت ضامنی مبلغ سیصد ریال از بابت اصل خواسته و خسارت تاخیر تادیه و هزینه دادرسی مطابق مبالغ مندرج در دادنامه و اجراییه ( ضمن محاسبه محکوم به در یوم الاداء ) در حق خواهان آقای حمیدرضاحسن پور فرزند حبیب اله  ونیم عشر دولتی در حق صندوق دولت که محکوم له جهت استیفای طلب و حقوق خود بدواً تقاضای توقیف و فروش اموال منقول  محکوم علیه  بابت محکومیت محکوم علیه به شرح و میزان کارشناسی ذیل را نمود اند که این اجرا قصد دارد در روز دوشنبه در تاریخ  97/03/12 ساعت 10در محل اجرای احکام مدنی دادگستری قزوین از طریق مزایده بفروش برساند .
شرایط مزایده: طالبین و خریداران می توانند همه روزه تا پنج روز قبل از زمان مزایده از امول مورد مزایده با هماهنگی این اجرا بازدید نموده و در مزایده حضورا شرکت نمایند مزایده حضوری بوده و راس ساعت در محل اعلامی برگزار می گردد. کسانی می توانند در مزایده شرکت نمایند که اولا منع قانونی نداشته و از انتشار آگهی در روزنامه    فرم قیمت پیشنهادی خود را از این اجرا دریافت و پس از تکمیل بدون قلم خوردگی در پاکت مخصوص که از دفتر مزایده دریافت نموده اند مهر و موم شده تحویل شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قزوین نموده و رسید مذکور را بهمراه کارت شناسایی معتبر و یک فقره چک تضمین شده بانکی در وجه حساب سپرده دادگستری قزوین به مبلغ 10% قیمت پیشنهادی خود را به همراه داشته باشند. مال مورد مزایده به کسی فروخته می شود که بالاترین قیمت را پیشنهاد نموده باشد. کسی که در مزایده اخلال نماید مطابق مقررات با ایشان برخورد می گردد.
شرایط خریدار: کسی بعنوان خریدار مزایده شناخته می شود بدوا نسبت به پرداخت 10% مبلغ پیشنهادی به صورت چک بانکی تضمین شده اقدام و سپس حداکثر تا یک ماه از زمان انجام مزایده مهلت دارد تا مابقی مبلغ مزایده را به حساب سپرده دادگستری واریز نمایند. انتقال سند در اموال غیرمنقول و یا تسلیم مال در اموال منقول منوط به واریز بهای مزایده و همچنین تایید مزایده از سوی دادگاه محترم صادرکننده اجراییه می باشد. در صورت عدم تایید مزایده کلیه مبلغ واریزی مسترد می شود. در صورت عدم واریز الباقی مبلغ مزایده در مهلت قانونی و یا اعلام انصراف از سوی خریدار 10% واریزی پس از کسر هزینه های مزایده به نفع دولت ضبط می گردد و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد. تشریفات مزایده با رعایت قانون اجرای احکام مدنی می باشد
مشخصات مال مورد مزایده : یکدستگاه خودوری پژو405 رنگ نقره ای مدل 88 موتور خاموش جی ال اکس ای برابرکارشناسی مضبوط در پرونده دورتادور دارای خط خوردگی گلگیر فرورفتگی  مجموعا بازسازی بدنه دارای لاستیک مستعمل  به ارزش کل ششدانگ  برابر قیمت کارشناسی شده با قیمت پایه مبلغ 280/000/000برآورد میگردد.
شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قزوین -محمداحمدی
شماره آگهی : 9810462815400020
شماره پرونده : 9609982840100049
شعبه صادر کننده : شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قزوین
شرایط آگهی:
اعلام نشده
مزایده گزار: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
مناطق: استان قزوین
تاريخ انتشار: 1398/02/26
مهلت دريافت: 1398/03/12 ساعت 10
مهلت ارسال:
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: اعلام نشده
منبع: agahi.adliran.ir
شماره آگهی: ********15400020
کد هزاره: 1964041
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: اعلام نشده
تصویر آگهی:
یکدستگاه خودوری پژو405 رنگ نقره ای مدل 88

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.