مزایده فروش ملک یک قطعه زمین با کاربری غیرمسکونی (فضای سبز9 به مساحت 400 مترمربع و....

فروش ملک یک قطعه زمین با کاربری غیرمسکونی (فضای سبز9 به مساحت 400 مترمربع و....

مزایده با عنوان فروش ملک یک قطعه زمین با کاربری غیرمسکونی (فضای سبز9 به مساحت 400 مترمربع و.... و با کد هزاره 1964044 در تاریخ دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1398/03/12 در نظر گرفته شده است. این آگهی مربوط به استان قزوین بوده و در دسته بندی (های) کاربری مسکونی - زمین انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
آگهی مزایده اموال منقول مرحله اول
در پرونده کلاسه به شماره 971171شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری قزوین زهرا پرواس ف حسین  محکوم است به دستور فروش در حق خواهان محمد باقر -احمدرضا- ندا - پروانه- سعید-پونه -حسن - پیام-پیمان-علی-پرویز-پدرام همگی پرواس و خانم طاهره صدرزاده جلگه آقای حمیدرضا-حسن پور فرزند حبیب اله  ونیم عشر دولتی در حق صندوق دولت که محکوم له جهت استیفای طلب و حقوق خود بدواً تقاضای توقیف و فروش اموال منقول  محکوم علیه  بابت محکومیت محکوم علیه به شرح و میزان کارشناسی ذیل را نمود اند که این اجرا قصد دارد در روز یکشنبه در تاریخ  98/03/12 ساعت 9 در محل اجرای احکام مدنی دادگستری قزوین از طریق مزایده بفروش برساند .
شرایط مزایده: طالبین و خریداران می توانند همه روزه تا پنج روز قبل از زمان مزایده از امول مورد مزایده با هماهنگی این اجرا بازدید نموده و در مزایده حضورا شرکت نمایند مزایده حضوری بوده و راس ساعت در محل اعلامی برگزار می گردد. کسانی می توانند در مزایده شرکت نمایند که اولا منع قانونی نداشته و از انتشار آگهی در روزنامه فرم قیمت پیشنهادی خود را از این اجرا دریافت و پس از تکمیل بدون قلم خوردگی در پاکت مخصوص که از دفتر اجرای احکام مدنی دریافت نموده اند مهر و موم شده تحویل شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قزوین نموده و رسید مذکور را بهمراه کارت شناسایی معتبر و یک فقره چک تضمین شده بانکی در وجه حساب سپرده دادگستری قزوین به مبلغ 10% قیمت پیشنهادی خود را به همراه داشته باشند. مال مورد مزایده به کسی فروخته می شود که بالاترین قیمت را پیشنهاد نموده باشد. کسی که در مزایده اخلال نماید مطابق مقررات با ایشان برخورد می گردد.
شرایط خریدار: کسی بعنوان خریدار مزایده شناخته می شود بدوا نسبت به پرداخت 10% مبلغ پیشنهادی به صورت چک بانکی تضمین شده اقدام و سپس حداکثر تا یک ماه از زمان انجام مزایده مهلت دارد تا مابقی مبلغ مزایده را به حساب سپرده دادگستری واریز نمایند. انتقال سند در اموال غیرمنقول و یا تسلیم مال در اموال منقول منوط به واریز بهای مزایده و همچنین تایید مزایده از سوی دادگاه محترم صادرکننده اجراییه می باشد. در صورت عدم تایید مزایده کلیه مبلغ واریزی مسترد می شود. در صورت عدم واریز الباقی مبلغ مزایده در مهلت قانونی و یا اعلام انصراف از سوی خریدار 10% واریزی پس از کسر هزینه های مزایده به نفع دولت ضبط می گردد و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد. تشریفات مزایده با رعایت قانون اجرای احکام مدنی می باشد
مشخصات مال مورد مزایده : ملک یک قطعه زمین با کاربری غیر مسکونی (فضای سبز)تحت پلاک فرعی 2495 مفروز و مجزی شده از 313 فرعی از 261 اصلی واقع در بخش 5 قزوین به نشانی قزوین خ شهیدبابایی کوچه صفاری شامل یک قطعه زمین به مساحت چهارصد مترمربع از جبهه شمال به کوچه 12 متری و از جنوبی به کوچه 10 متری مشرف است قیمت هر متر مربع عرصه 5/000/000 ریال و ارزش کل برابر 2/000/000/000 ریال برآورد گردیده .                      شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قزوین -احمدی
شماره آگهی : 9810462815400024
شماره پرونده : 9709982810400647
شعبه صادر کننده : شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قزوین
شرایط آگهی:
اعلام نشده
مزایده گزار: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
مناطق: استان قزوین
تاريخ انتشار: 1398/02/29
مهلت دريافت: 1398/03/12 ساعت 9 مورخ
مهلت ارسال:
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: اعلام نشده
منبع: agahi.adliran.ir
شماره آگهی: ********15400024
کد هزاره: 1964044
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: اعلام نشده
تصویر آگهی:
فروش ملک یک قطعه زمین با کاربری غیرمسکونی (فضای سبز9 به مساحت 400 مترمربع و....

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.