مزایده فروش دو قطعه شالیزار و یک باب منزل مسکونی به مساحت تقریبی 260 متر مربع

فروش دو قطعه شالیزار و یک باب منزل مسکونی به مساحت تقریبی 260 متر مربع

مزایده با عنوان فروش دو قطعه شالیزار و یک باب منزل مسکونی به مساحت تقریبی 260 متر مربع و با کد هزاره 2451595 در تاریخ شنبه، 23 آذر 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1398/10/11 در نظر گرفته شده است. این آگهی مربوط به استان گیلان بوده و در دسته بندی (های) کاربری مسکونی - خانه ، آپارتمان ، برج ، ویلا، کاربری زراعی کشاورزی - زمین بیش از 2000 متر مربع انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
بسمه تعالی
«آگهی مزایده اموال غیر منقول نوبت اول»
به موجب پرونده کلاسه اجرایی 970774 و حسب نیابت شماره 1398047001238441 واصله از شعبه اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان رامسرمحکوم علیه آقای حمید صیادیان لنگرودی فرزند اسماعیل  به تأدیه تعداد 400 قطعه سکه تمام بهار آزادی له خانم سرور خورمهر ایوان استخری محکوم گردیده است.محکوم لها در راستای وصول محکوم به ، سهم الإرث محکوم علیه از دو قطعه شالیزار و یک باب منزل مسکونی واقع در روستای بازارده و آنسرمحله لنگرود رابه این اجرا معرفی نموده است.که املاک تعرفه شده توقیف و مشخصات آن به شرح ذیل می باشد:
الف؛ اولین ملک سهم الإرث محکوم علیه از یک باب منزل مسکونی به مساحت تقریبی 260 متر مربع می باشد که از جهت شمال درب و دیواری است به خیابان اصلی آنسرمحله از جهت شرق دیواری است به خانه محوطه اشخاص از جنوب و از غرب درب و دیواری است به خانه و محوطه اشخاص .ملک مذکور شاملیک باب منزل مسکونی کرسی دار و زیر بنای خالی 90 متر مربع با مصالح بنایی و دیوار آجری و درب آلومینیوم بوده و دارای امتیازهای گاز و آب و برق می باشد شایان ذکر است ملک دارای قدمت 15 ساله بوده و در حال حاضر تحت تصرف و بهره برداری مادر محکوم علیه می باشد.
ارزش ملک مذکور حسب نظریه کارشناس منتخب دادگستری به ارزش پانصد و شصت میلیون تومان برآورد گردیده که سهم الإرث محکوم علیه از این ملک به ارزش یکصد و چهل میلیون تومان اعلام میگردد.
ب : دومین ملک تعرفه شده سهم الإرث محکوم علیه از یک قطعه زمین شالیزاری به مساحت 3400 متر مربع محدود به جهات چهارگانه از شمال به شالیزار صیادیان از شرق به جاده اصلی لنگرود به بازارده از جنوب به کوچه آسفالته منتهی به مجموعه ورزشی شمشاد و از غرب به محوطه مجومعه ورزشی شمشاد محدود و متصل می باشد .
ارزش ملک صدرالتوصیف حسب نظریه کارشناسی یکصد و هفتاد میلیون تومان ارزیابی میگردد که سهم الإرث محکوم علیه از ملک مذکور چهل و دو میلیون و پانصد هزار تومان اعلام میگردد.
ج : سومین ملک تعرفه شده سهم الإرث محکوم علیه از یک قطعه زمین شالیزاری به مساحت 2700 متر مربع بوده و محدود و متصل به جهات چهارگانه از شمال به شالیزار حسین خورمهر از شرق به زمین مشجر صیادیان از جنو به شالیزار تقی صیادیان و از غرب به راه دسترسی محلی و در ورای آن به شالیزاز احمد گلعلی پور با کاربری زراعی می باشد.
ارزش ملک یادشده حسب نظریه کارشناس منتخب دادگستری به مبلغ هفتاد و چهار میلیون و هشتصد هزار تومان ارزیابی میگردد که ارزش سهم الإرث محکوم علیه از ملک مذکور به ارزش هجده میلیون و هفتصد هزار تومان اعلام میگردد.
مجموع سهم الإرث محکوم علیه از املاک تعرفه شده (موارد مزایده ) به ارزش دویست و یک میلیون و دویست هزار تومان ارزیابی و اعلام میگردد.
ارزش ملک حسب نظر کارشناس منتخب دادگستری ریال برآورد شده است.
ملک مذکور از طریق مزایده در روز چهارشنبه مورخ 1398/10/11از ساعت 9 الی 10 صبح در محل شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری لنگرود به فروش می رسد.مزایده از قیمت کارشناسی شروع و ملک متعلق به شخصی است که بیشترین قیمت را پیشنهاد نماید.ده درصد قیمت مزایده فی المجلس از برنده اخذ و نامبرده مکلف است ظرف مدت یکماه نسبت به پرداخت باقیمانده وجه اقدام نماید در غیر اینصورت در موعد مقرر فوق سپرده واریزی پس از کسر هزینه های اجرایی به نفع دولت ضبط و مزایده تجدید خواهد شد ..متقاضیان شرکت در مزایده ظرف 5 روز قبل از تاریخ مزایده می توانند با هماهنگی اجرای احکام مدنی از محل ملک بازدید به عمل آورند این آگهی برای یک نوبت در یکی از روزنامه های کثیر الانتشار محلی جهت اطلاع عموم درج می گردد .
دادورز شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان لنگرود-قاسمی
شماره آگهی : 9810461421600023
شماره پرونده : 9709981942100764
شعبه صادر کننده : شعبه اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان لنگرود
شرایط آگهی:
اعلام نشده
مزایده گزار: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
مناطق: استان گیلان
تاريخ انتشار: 1398/09/23
مهلت دريافت: 1398/10/11 از ساعت 9 الی 10
مهلت ارسال:
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: اعلام نشده
منبع: agahi.adliran.ir
شماره آگهی: ********21600023
کد هزاره: 2451595
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: اعلام نشده
تصویر آگهی:
فروش دو قطعه شالیزار و یک باب منزل مسکونی به مساحت تقریبی 260 متر مربع

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.