وبلاگ ارتباط گستران هزاره

آخرین مقالات

تصویر خبر

بررسی مناقصات سیم و کابل در ایران

مناقصات سیم و کابل به جهت رشد بالای تقاضای سیم و کابل یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعت کشور بوده و سهم قابل توجهی از مراودات اقتصادی کشور را تشکیل می‌دهد. امروزه صنعت سیم و کابل یکی از پر سودترین صنایع از نظر اقتصادی است.

  تاریخ انتشار : 1397-11-06
تصویر خبر

استعلام بها آنلاین و مزایای آن در دنیای تجارت نوین

استعلام بها درخواستی است که توسط خریداران همچون شرکت‌ها و ارگان‌ها برای خرید موارد مورد نیاز مانند کالا و خدمات جهت کسب معقول ترین قیمت و در عین حال بهترین شرایط برای تأمین‌کنندگان یا فروشندگان ارسال می‌شود.

  تاریخ انتشار : 1397-08-27
تصویر خبر

مناقصات بین المللی

مناقصات بین المللی بازاری رو به رشد در راستای مناسبات جهانی است که نه تنها فرصتی برای شرکت‌های بزرگ فراهم می‌آورد، بلکه مجالی برای شرکت‌های کوچک و متوسطی است که به گسترش بازارهای جدید گرایش دارند. کشورها در سطح جهان برای پاسخگویی به یک نیاز خاص مانند تأمین کالا و خدمات مورد نیاز خود علاوه بر شرکت‌های فعال داخلی برای کسب تجربه، انتقال تکنولوژی، توسعه فناوری و... در جست و جوی تأمین کنندگان و تولید کنندگان کشورهای دیگر هستند.

  تاریخ انتشار : 1397-08-22
تصویر خبر

استعلام بها آنلاین

استعلام بها آنلاین یکی از سرویس های کاربردی و تحت وب است که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال شرکتها قرار گرفته است . در این مقاله قصد داریم بعد از تعریف مختصری از استعلام بها ، به نحوه عملکرد سرویس های آنلاین استعلام قیمت و مزایای آنها بپردازیم .

  تاریخ انتشار : 1397-06-30
تصویر خبر

استعلام بها چیست؟

استعلام بها چیست و چه زمانی نیاز است استعلام قیمت گرفته شود؟ هنگامی که یک خریدار، قصد دارد برای خرید کالا و یا خدمات مورد نیاز خود بهترین قیمت و یا مناسب‌ترین شرایط را به دست آورد، به صورت معمول اقدام به استعلام بها از چند فروشنده یا تأمین‌کننده مختلف می‌نماید.

  تاریخ انتشار : 1397-06-21
صفحه 2 از 5