وبلاگ ارتباط گستران هزاره

آخرین مقالات

تصویر خبر

مناقصات بین المللی عمان بازاری بزرگ برای شرکت‌های ایرانی

مناقصات بین المللی عمان راهی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی به این کشور است و دروازه ورود به این کشور جهت تعاملات تجاری مبتنی بر دانش و تخصص است. مناقصات بین المللی بازاری رو به رشد است که نه تنها فرصتی ویژه برای شرکت‌های بزرگ فراهم مینماید، بلکه مجالی برای شرکت‌های کوچک و متوسطی خواهد بود که به گسترش بازارهای جدید متمایل‌اند.

  تاریخ انتشار : 1397-11-10
تصویر خبر

بررسی مناقصات سیم و کابل در ایران

مناقصات سیم و کابل به جهت رشد بالای تقاضای سیم و کابل یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعت کشور بوده و سهم قابل توجهی از مراودات اقتصادی کشور را تشکیل می‌دهد. امروزه صنعت سیم و کابل یکی از پر سودترین صنایع از نظر اقتصادی است.

  تاریخ انتشار : 1397-11-06
تصویر خبر

استعلام بها آنلاین و مزایای آن در دنیای تجارت نوین

استعلام بها درخواستی است که توسط خریداران همچون شرکت‌ها و ارگان‌ها برای خرید موارد مورد نیاز مانند کالا و خدمات جهت کسب معقول ترین قیمت و در عین حال بهترین شرایط برای تأمین‌کنندگان یا فروشندگان ارسال می‌شود.

  تاریخ انتشار : 1397-08-27
تصویر خبر

مناقصات بین المللی

مناقصات بین المللی بازاری رو به رشد در راستای مناسبات جهانی است که نه تنها فرصتی برای شرکت‌های بزرگ فراهم می‌آورد، بلکه مجالی برای شرکت‌های کوچک و متوسطی است که به گسترش بازارهای جدید گرایش دارند. کشورها در سطح جهان برای پاسخگویی به یک نیاز خاص مانند تأمین کالا و خدمات مورد نیاز خود علاوه بر شرکت‌های فعال داخلی برای کسب تجربه، انتقال تکنولوژی، توسعه فناوری و... در جست و جوی تأمین کنندگان و تولید کنندگان کشورهای دیگر هستند.

  تاریخ انتشار : 1397-08-22
تصویر خبر

استعلام بها آنلاین

استعلام بها آنلاین یکی از سرویس های کاربردی و تحت وب است که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال شرکتها قرار گرفته است . در این مقاله قصد داریم بعد از تعریف مختصری از استعلام بها ، به نحوه عملکرد سرویس های آنلاین استعلام قیمت و مزایای آنها بپردازیم .

  تاریخ انتشار : 1397-06-30
صفحه 2 از 5