وبلاگ ارتباط گستران هزاره

آخرین مقالات

تصویر خبر

واقعیت های شرکت در مناقصات و تاثیر آن در پیشرفت شرکتهای خصوصی

شرح پیش نیازها و نحوه ی حضور در مناقصه ها، در مراجع زیادی منجمله سایت مناقصات منتشر شده و دستیابی به این مدارک و مستندات به سادگی و سهولت صورت می پذیرد. مرحله ی بعدی، عمدتاً نیازمند انطباق توانمندی و امکانات و سرمایه ی متقاضیان با موضوع مناقصه است که شاید بخش عمده ای از شکایات از همین بخش نشأت می گیرد.

  تاریخ انتشار : 1396-05-24
تصویر خبر

اپلیکیشن هزاره ، تمامی مناقصات و مزایدات کشور در دست شماست

دسترسی به اطلاعات مناقصات و فرصتهای تجاری نظیر مزایدات و استعلام بها در کارزار تجاری امروز به منزله داشتن فرصتهای بیشتر و بهتر برای کسب و کار و در نتیجه رونق آن است. به همین منظور اغلب مناقصه گران و صاحبان مشاغلی که نیازمند به اینگونه اطلاعات هستند روشهای مختلفی را برای به دست آوردن آن مد نظر قرار می دهند.

  تاریخ انتشار : 1396-05-22
تصویر خبر

چشم‌انداز مناقصات و مزایدات در سه‌ماهه دوم سال 96 – تابستان داغ مناقصات

ابلاغ تقریباً بهنگام لایحه‌ی بودجه‌ی سال ۹۶ در اسفندماه گذشته، گذار از پس‌لرزه‌های سیاسی و داخلی پس از برجام عملاً افق اقتصادی کشور را در این سال تا حدودی ترسیم نموده است. به‌طوری‌که منتقدان و صاحب‌نظران اقتصادی نیز بر آغاز پیشرفت و ارتقاء شاخص‌های اقتصادی در سال‌های پیش رو متفق‌القول هستند.

  تاریخ انتشار : 1396-05-17
تصویر خبر

معرفی جامع ترین سایت و پایگاه مناقصات و مزایده کشور

روزانه تعداد زیادی آگهی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های م طرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مناقصه یا مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند.

  تاریخ انتشار : 1396-04-18
صفحه 5 از 5