مناقصه پروژه تعویض و اصلاح بخشی از خط لوله 12 اینچ نفت ارسالی هفت شهیدان در منطقه بتوند

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان پروژه تعویض و اصلاح بخشی از خط لوله 12 اینچ نفت ارسالی هفت شهیدان در منطقه بتوند و با کد هزاره 10936499 در تاریخ چهارشنبه، 24 تیر 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان خوزستان و در دسته بندی پروژه بالای 5 میلیارد، نفت و گاز رتبه بالا، سایر مناقصه های صنعت نفت و گاز انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10936499
شرح آگهی:
پروژه تعویض و اصلاح بخشی از خط لوله 12 اینچ نفت ارسالی هفت شهیدان در منطقه بتوند
برآورد کارفرما به مبلغ 93٫283,458,186 ریال
مدت انجام کار 3 ماه و محل اجرای خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
شرایط آگهی:
کلیه مراحل از دریافت و تحویل اسناد تا بازگشایی پاکات از طریق سامانه انجام می شود.
گواهینامه معتبر تعیین صلاحیت کار صادره از سازمان برنامه و بودجه کشور / داشتن رتبه 5 نفت و گاز / ارائه اساسنامه شرکت، آگهی تاسیس، آخرین تغییرات شرکت در روزنامه رسمی و آگهی آخرین تغییرات ثبتی دارندگان امضای مجاز معتبر مناقصه گر
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه (ضمانتنامه بانکی) به مبلغ 4٫664,172,909 ریال
مبلغ خرید اسناد 840.000 ریال
برگزار کننده: شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان
منطقه: استان خوزستان
تاريخ انتشار: 1405/04/24
مهلت دريافت: 1405/04/29 از ساعت 10:00 روز دوشنبه تاریخ 1405/04/22 لغایت ساعت 19:00
مهلت ارسال: 1405/05/14 حداکثر تا ساعت 12:00
تاريخ بازگشايی: 1405/05/14 ساعت 12:15
نوبت اعلام: عمومی یک مرحله ای (ارزیابی ساده-فشرده) نوبت دوم
شماره آگهی: 1405/0009 - 2005093984000069
منبع: سازندگی
تلفن: نمایش برای اعضا
فکس: نمایش برای اعضا
ایمیل: نمایش برای اعضا
وب سایت: نمایش برای اعضا
آدرس: نمایش برای اعضا

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.