مناقصه خرید چهار ست فیلتر هوای Air Intake (واحدهای گازی V94.2 ورژن 5)

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان خرید چهار ست فیلتر هوای Air Intake (واحدهای گازی V94.2 ورژن 5) و با کد هزاره 10937370 در تاریخ پنجشنبه، 25 تیر 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان خوزستان و در دسته بندی انواع فیلترهای تصفیه انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10937370
شرح آگهی:
خرید چهار ست فیلتر هوای Air Intake (واحدهای گازی V94.2 ورژن 5) نیروگاه خرمشهر
شرایط آگهی:
اعلام نشده
برگزار کننده: شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا
منطقه: استان خوزستان
تاريخ انتشار: 1405/04/25
مهلت دريافت: 1405/05/04
مهلت ارسال: اعلام نشده
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: نوبت اول
شماره آگهی: SABA-3895-1405-28
منبع: simatender.ir
تلفن: نمایش برای اعضا
فکس: نمایش برای اعضا
ایمیل: نمایش برای اعضا
وب سایت: نمایش برای اعضا
آدرس: نمایش برای اعضا

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.