جزئیات آگهی
آگهی مناقصه با عنوان تمدید مناقصه خرید 1250 عدد آنتی ویروس kaspersky و با کد هزاره 11112847 در تاریخ دوشنبه، 9 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی اتوماسیون اداری، اینترنت و شبکه انتشار یافته است
"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهام خاص) در نظر دارد از بین شرکت های واجد شرایط جهت خرید 1250 عدد آنتی ویروس kaspersky، اقدام به انتخاب تامین کننده مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای نماید، لذا از شرکت هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه را داشته و دارای سوابق و تجربیات مؤثر و مرتبط می باشند، دعوت به عمل می آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند."
محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ پنج میلیون ریال به حساب شماره 5230000042 نزد بانک ملت شعبه نارنجستان و با هماهنگی قبلی و با در دست داشتن معرفی نامه کتبی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 - دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.
- مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 1405/06/16
- تاریخ شروع: 1405/06/09
- تاریخ پایان: 1405/06/16
- مهلت ارسال پیشنهادات: 1405/06/16
- نام مسئول مربوطه: دبیرخانه کمیسیون معاملات: 02123752222
هزینه ریالی خرید اسناد: 5,000,000 ریال
اطلاعات حساب برای واریز هزینه اسناد: ارائه فیش واریزی به مبلغ پنج میلیون ریال به حساب شماره 5230000042 نزد بانک ملت شعبه نارنجستان
- نوع تضمین: ضمانت نامه بانکی - وجه نقد
- مبلغ تضمین: 20.000.000.000
- واحد پول مبلغ تضمین: ریال
- توضیحات تضمین:
چک: 20.000.000.000 ریال
یا ضمانتنامه / وجه نقد: 5.000.000.000 ریال
نوع مناقصه: سایر
نوع برگزاری: یک مرحله ای
ورود
ثبت نام