مناقصه تهیه، حمل و نصب مصنوعات چوبی با mdf شامل درب hpl، کابینت، کمد دیواری، دیوارکوب و قرنیز pvc در سطح...

جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان تهیه، حمل و نصب مصنوعات چوبی با mdf شامل درب hpl، کابینت، کمد دیواری، دیوارکوب و قرنیز pvc در سطح شرکت و مستغلات فولاد خوزستان و با کد هزاره 11117116 در تاریخ سه شنبه، 10 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان خوزستان و در دسته بندی درب های چوبی، دکوراسیون داخلی ساختمان، کابینت، مصنوعات چوبی و مبلمان اداری انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11117116
شرح آگهی:
شرح مناقصه: تهیه، حمل و نصب مصنوعات چوبی با mdf شامل درب hpl، کابینت، کمد دیواری، دیوار کوب و قرنیز pvc در سطح شرکت و مستغلات فولاد خوزستان
"پیمانکاران دارای گواهینامه صلاحیت ایمنی مجاز به شرکت در مناقصه می باشند."
"اسناد مناقصه به پیوست می باشد"
نوع مناقصه: عمومی یک مرحله ای
مدت زمان: 12 ماه
- مهلت اعلام آمادگی: تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1405/06/16
- تاریخ تحویل پیشنهادات: روز دوشنبه مورخ 1405/06/23
- تاریخ گشایش پاکات پیشنهاد قیمت / فنی: روز سه شنبه مورخ 1405/06/24
- اعلام آمادگی می بایست به صورت حضوری انجام گردد.
- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: 4.000.000.000 ریال
1) ضمانتنامه معتبر بانکی
2) واریز مبلغ به وجه شرکت ایده پردازان صنعت فولاد
3) چک صیادی ثبت شده با تأیید کتبی واحد مالی شرکت.
4) انجام بلوکه مالی از مطالبات شرکت کننده نزد شرکت ایده پردازان صنعت فولاد
5) شرکت در مناقصه منوط به اخذ تأییدیه از «واحد ارزیابی تأمین کنندگان» این شرکت می باشد؛ لذا کلیه مناقصه گران مکلفند پیش از تهیه ضمانت نامه و ارائه پیشنهاد قیمت، نسبت به دریافت تأییدیه مذکور اقدام نمایند.
(تلفن های واحد ارزیابی: 06132137437 - 06132137449)
شماره حساب واریز وجه:
حساب شماره 0107168558004 یا شماره شبا IR 120170000000107168558004 بانک ملی - شعبه مجتمع فولاد - کد 6532 در وجه شرکت ایده پردازان صنعت فولاد به شناسه ملی 10420277855 با در وجه شرکت ایده پردازان صنعت فولاد
نشانی شرکت: اهواز - کیلومتر 10 جاده اهواز بندر امام - جنب منازل 200 دستگاه - شرکت ایده پردازان صنعت فولاد – مدیریت خرید خدمات و امور قراردادها
کارشناس: علیرضا یاقوت زاده / تلفن: 06132137439 / 06132137440
ایمیل: Ali.yaghootzadeh@siic.ir
شرایط آگهی:
اعلام نشده
برگزار کننده: شرکت ایده پردازان صنعت فولاد
منطقه: استان خوزستان
تاريخ انتشار: 1405/06/10
مهلت دريافت: 1405/06/16 مهلت اعلام آمادگی: تا پایان وقت اداری روز دوشنبه
مهلت ارسال: 1405/06/23 تاریخ تحویل پیشنهادات: روز دوشنبه
تاريخ بازگشايی: 1405/06/24 تاریخ گشایش پاکات پیشنهاد قیمت / فنی: روز سه شنبه
نوبت اعلام: مناقصه عمومی یک مرحله ای
شماره آگهی: 1405-55-867
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: (تلفن های واحد ارزیابی: 06132137437 - 06132137449) / کارشناس: علیرضا یاقوت زاده / تلفن: 06132137439 / 06132137440
فکس: تلفکس: 06132294511
ایمیل: Ali.yaghootzadeh@siic.ir
وب سایت: www.siic.ir
آدرس: نشانی شرکت: اهواز - کیلومتر 10 جاده اهواز بندر امام - جنب منازل 200 دستگاه - شرکت ایده پردازان صنعت فولاد – مدیریت خرید خدمات و امور قراردادها
- آدرس: اهواز، کیلومتر 10 جاده اهواز - بندر امام خمینی (ره)، جاده اختصاصی شرکت فولاد خوزستان - باشگاه فولاد خوزستان
صندوق پستی: 617751830
تلفن: 9 - 06132294503
تلفکس: 06132294511
وب سایت: www.siic.ir
سامانه پیام کوتاه: 30008935
اسناد آگهی: دانلود اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.