مناقصه انتخاب پیمانکار تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی تجهیزات شبکه و امنیت شبکه

جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان انتخاب پیمانکار تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی تجهیزات شبکه و امنیت شبکه و با کد هزاره 11125170 در تاریخ پنجشنبه، 12 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی تجهیزات مخابرات، اتوماسیون اداری، اینترنت و شبکه انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11125170
شرح آگهی:
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار تامین، نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی تجهیزات شبکه و امنیت شبکه (مناقصه عمومی شماره 1405-27) اقدام نماید.
شرایط آگهی:
لذا از تمامی شرکت های دارای شرایط حضور در مناقصه دعوت به عمل می آورد جهت دریافت اسناد مناقصه با واریز مبلغ 10.000.000 ریال به شماره حساب 0200069609006 و یا شماره شبا IR340540100181020069609006 به نام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، بهمراه معرفی نامه از تاریخ 1405/06/11 به آدرس این شرکت مراجعه و پیشنهادات خود را حداکثر تا تاریخ 1405/06/25 ساعت 16:00 به آدرس این شرکت: بلوار نلسون ماندلا، خیابان سلطانی، پلاک 8، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، واحد همکف دبیرخانه تحویل نمایند.
نوع تضمین: ضمانت نامه بانکی
مبلغ تضمین: 155.000.000.000 ریال
برگزار کننده: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/06/12
مهلت دريافت: اعلام نشده دریافت اسناد مناقصه از تاریخ 1405/06/11
مهلت ارسال: 1405/06/25 حداکثر تا تاریخ 1405/06/25 ساعت 16:00
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: آگهی مناقصه عمومی
شماره آگهی: 27-1405
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: نام مسئول مربوطه: رسول خلجی 72085000 / 09123498983
فکس: اعلام نشده
ایمیل: h.parsa@pec.ir
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: تحویل: بلوار نلسون ماندلا، خیابان سلطانی، پلاک 8، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، واحد همکف دبیرخانه
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.