مناقصه واگذاری مشارکت شهروندان و بخش خصوصی در حوزه مدیریت شهری و با تاکید بر ایده های نو طراحی و اجرای پروژه ها در سطح منطقه با هدف دستیابی به الگوی معماری برتر و حذف زوائد بصری احداث مجموعه اقامتی توریستی و احداث پارکینگ های مکانیزه و احداث پارکینگ های زیر خیابانی ..

واگذاری مشارکت شهروندان و بخش خصوصی در حوزه مدیریت شهری و با تاکید بر ایده های نو طراحی و اجرای پروژه ها در سطح منطقه با هدف دستیابی به الگوی معماری برتر و حذف زوائد بصری احداث مجموعه اقامتی توریستی و احداث پارکینگ های مکانیزه و احداث پارکینگ های زیر خیابانی ..

مناقصه با عنوان واگذاری مشارکت شهروندان و بخش خصوصی در حوزه مدیریت شهری و با تاکید بر ایده های نو طراحی و اجرای پروژه ها در سطح منطقه با هدف دستیابی به الگوی معماری برتر و حذف زوائد بصری احداث مجموعه اقامتی توریستی و احداث پارکینگ های مکانیزه و احداث پارکینگ های زیر خیابانی .. و با کد هزاره 1921679 در تاریخ سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و تاریخ انتشار آن 1398/02/10 است . این آگهی مربوط به استان تهران بوده و در دسته بندی (های) آسانسور وپله برقی، پروژه های بالای 10 میلیارد، مناقصه سرمایه گذاری های مشارکت، پیمانکاری ساختمان رتبه بالا، پروژه بالای 5 میلیارد، نگهداری جایگاههای CNG و سوخت انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
واگذاری مشارکت شهروندان و بخش خصوصی در حوزه مدیریت شهری و با تاکید بر ایده های نو طراحی و اجرای پروژه های زیر در سطح منطقه با هدف دستیابی به الگوی معماری برتر و حذف زوائد بصری:
- احداث مجموعه اقامتی توریستی
- احداث پارکینگ های مکانیزه
- احداث پارکینگ های زیر خیابانی
- احداث پیاده راه های فرهنگی تفریحی
- احداث پمپ بنزین
- احداث مجتمع های ایستگاهی
- احداث مجموعه های چند منظوره فرهنگی، تفریحی، ورزشی، تجاری
شرایط آگهی:
اعلام نشده
مناقصه گزار: شهرداری منطقه 2 تهران
مناطق: استان تهران
تاريخ انتشار: 1398/02/10
مهلت دريافت:
مهلت ارسال: ارائه مشخصات و پیشنهادات ظرف مدت 10 روز کاری از نشر این آگهی
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: فراخوان
منبع: همشهری
شماره آگهی: 1- 98
کد هزاره: 1921679
تلفن: 96032000 اداره مشارکت های مردمی
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: ارائه مشخصات و پیشنهادات تهران سعادت آباد خیابان سرو غربی بلوار شهرداری ساختمان شهرداری منطقه 2 اداره دبیرخانه
تصویر آگهی:
واگذاری مشارکت شهروندان و بخش خصوصی در حوزه مدیریت شهری و با تاکید بر ایده های نو طراحی و اجرای پروژه ها در سطح منطقه با هدف دستیابی به الگوی معماری برتر و حذف زوائد بصری احداث مجموعه اقامتی توریستی و  احداث پارکینگ های مکانیزه و احداث پارکینگ های زیر خیابانی ..

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.