مناقصه امورات خدمات شهری

امورات خدمات شهری

مناقصه با عنوان امورات خدمات شهری و با کد هزاره 1926012 در تاریخ پنجشنبه، 12 اردیبهشت 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1398/02/24 در نظر گرفته شده است . این آگهی مربوط به استان آذربایجان شرقی بوده و در دسته بندی (های) تامین نیروی انسانی، فضای سبز انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
در نظر دارد امورات خدمات شهری جلفا از جمله تنظیف، جمع آوری زباله، فضای سبز خدمات شهری شهرداری جلفا را به مدت ۱۲ ماه ( از اول خرداد ماه ۱۳۹۸ تا آخراردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ) از طریق مناقصه عمومی به شرکتهای بخش خصوصی واجد شرایط واگذار نماید.
- قیمت پایه برای ۱۲ ماه به مبلغ 26.156.382.956 ریال .
- مدت مناقصه ۱۷ روز می باشد
شرایط آگهی:
واریز 2.000.000.000 ریال به عنوان سپرده به حساب شماره ۳۱۰۰۰۰۱۷۰۴۰۰۴ شهرداری جلفا نزد بانک ملی جلفا و یا ارائه ضمانت نامه معتبر بانکی - کلیه کسورات قانونی بر عهده پیمانکار می باشد - برنده مناقصه موظف است تا یک هفته از تاریخ ابلاغ نظریه کمیسیون عالی معاملات شهرداری نسبت به عقد پیمان اقدام نماید بدیهی است در صورت عدم عقد قرارداد، سپرده وی به نفع شهرداری ضبط و از برنده دوم جهت عقد قرارداد دعوت به عمل خواهد آمد و این عمل تا نفر سوم تکرار خواهد شد - هزینه چاپ آگهی مناقصه بر عهده برنده مناقصه میباشد - پاکت شماره ۱ شامل آگهی و مدارک پیمان تائید شده شرکت ، اساسنامه شرکت و صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی و معرفی نامه صاحب امضاء شرکت به صورت رسمی و کتبی و اصل فیش و فرم سوابق کاری شرکت - پاکت شماره ۲ حاوی فرم پیشنهاد قیمت شرکت در ۲ برگ جهت اجرای عملیات برابر مدارک ارائه شده می باشد و ... به شرح کامل در اصل آگهی
مناقصه گزار: شهرداری جلفا
مناطق: استان آذربایجان شرقی
تاريخ انتشار: 1398/02/12
مهلت دريافت:
مهلت ارسال: 1398/02/24
تاريخ بازگشايی: راس ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
نوبت اعلام: مرحله اول
منبع: jolfacity.ir
شماره آگهی:
کد هزاره: 1926012
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: بازگشایی: کمیسیون عالی معاملات شهرداری
تحویل پیشنهادات: دفتر شهرداری
تصویر آگهی:
امورات خدمات شهری

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.