مناقصه ارائه خدمات تدقیق و بروز­رسانی مشخصات مکانی و توصیفی شبکه توزیع آب و همچنین انجام خدمات نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM)

ارائه خدمات تدقیق و بروز­رسانی مشخصات مکانی و توصیفی شبکه توزیع آب و همچنین انجام خدمات نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM)

مناقصه با عنوان ارائه خدمات تدقیق و بروز­رسانی مشخصات مکانی و توصیفی شبکه توزیع آب و همچنین انجام خدمات نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM) و با کد هزاره 2294911 در تاریخ پنجشنبه، 11 مهر 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1398/07/17 در نظر گرفته شده است . این آگهی مربوط به استان تهران بوده و در دسته بندی (های) مشاوره رسته آب و فاضلاب، مشاوره های نقشه برداری، مشاوره (کلیه صنوف) انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
درنظر دارد ارائه خدمات تدقیق و بروز­رسانی مشخصات مکانی و توصیفی شبکه توزیع آب و همچنین انجام خدمات نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM) در محدوده شرکت آب و فاضلاب منطقه ۵ شهر تهران خود را از طریق مناقصـه عمومی یک مرحله­ای به پیمانکاران واجد شرایط ( اشخاص حقوقی ) واگذار نماید.
- برآورد اولیه : مبلغ ۶۹۵ر۹۵۹ر۴۸۳ر۷ ریال ( هفت میلیارد و چهارصد و هشتاد و سه میلیون و نهصد و پنجاه و نه هزار و ششصد و نود و پنج ریال ) از محل بودجه جاری و طرحهای غیر عمرانی شرکت می باشد.
- مدت اجرای عملیات : از تاریخ صورتجلسه تنظیمی به مدت ۱۲ ماه شمسی می­باشد.
شرایط آگهی:
مبلغ و نوع سپرده شرکت درمناقصه : پیشنهاد دهنده مکلف است مبلغ ۹۸۵ر۱۹۷ر۳۷۴ ریال بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز نقدی به حساب شماره ۵- ۴۰۲۵۳۷-۴۰- ۸۶۹ نزد بانک سامان شعبه ستارخان کد ۸۶۹ بنام شرکت آب و فاضلاب منطقه ۵ شهر تهران ارائه نماید.
قیمت فروش اسناد : مبلغ ۰۰۰ر۵۰۰ریال می باشدکه باید به حساب شماره ۱- ۴۰۲۵۳۷-۴۰-۸۶۹ نزد بانک سامان شعبه ستارخان کد ۸۶۹ بنام شرکت آب و فاضلاب منطقه ۵ شهر تهران واریز گردد ـ هزینه درج آگهی به عهده مناقصه­ گزار می باشد.
زمان اعتبار پیشنهاد قیمت مناقصه گران تا مورخ 98/10/30 می باشد.
مناقصه گزار: شرکت آب و فاضلاب شهر تهران - منطقه 5
مناطق: استان تهران
تاريخ انتشار: 1398/07/11
مهلت دريافت: 1398/07/17 تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه تاریخ
مهلت ارسال: تا آخر وقت اداری روز دوشنبه تاریخ ۲۹/ ۰۷/ ۹۸
تاريخ بازگشايی: ساعت ۱۰روز سه شنبه تاریخ ۳۰ / ۰۷ / ۹۸
نوبت اعلام: یک مرحله ای
منبع: t5ww.tpww.ir
شماره آگهی: ۹۸/۳۷
کد هزاره: 2294911
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: t۵ww.tpww.ir http://iets.mporg.ir http://tender.bazresi.ir
آدرس: محل تحویل دبیرخانه شرکت آب و فاضلاب منطقه ۵ شهر تهران واقع در بزرگراه نواب صفوی ـ ‌تقاطـع خیابـان امام خمینی ـ ضلع جنوب شرقی ـ طبقه اول.
محل بازگشایی دفتر قراردادها واقع در بزرگراه نواب صفوی ـ ‌تقاطـع خیابـان امام خمینی ـ ضلع جنوب شرقی ـ طبقه سوم
تصویر آگهی:
ارائه خدمات تدقیق و بروز­رسانی مشخصات مکانی و توصیفی شبکه توزیع آب و همچنین انجام خدمات نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM)

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.