مناقصه راهبری ، کنترل فرایند، بهره برداری و نگهداری از تجهیزات و تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهر

راهبری ، کنترل فرایند، بهره برداری و نگهداری از تجهیزات و تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهر

مناقصه با عنوان راهبری ، کنترل فرایند، بهره برداری و نگهداری از تجهیزات و تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهر و با کد هزاره 2323106 در تاریخ یکشنبه، 21 مهر 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1398/08/09 در نظر گرفته شده است . این آگهی مربوط به استان همدان بوده و در دسته بندی (های) تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ، پیمانکاری آب رتبه بالا ( بالای یک میلیارد) انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
در نظر دارد با عنوان دستگاه مناقصه گزار راهبری ،کنترل فرایند،بهره برداری ونگهداری از تجهیزات و تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهر همدان با برآورد ۱۴.۴۰۷.۸۰۰.۰۰۰ ریال را به مدت یکسال به پیمانکاران دارای گواهینامه صلاحیت معتبر از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (حداقل پایه ۵ در رشته آب) یا گواهینامه بهره برداری و نگهداری از تصفیه خانه های فاضلاب از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی واگذار نماید.
شرایط آگهی:
ازکلیه پیمانکاران واجد شرایط که متقاضی شرکت در مناقصه هستند دعوت می شود با ارائه درخواست کتبی و فیش واریزی به مبلغ 300.000 ریال به حساب سپهر بانک صادرات شماره ۰۱۰۱۳۹۶۱۹۷۰۰۱ بابت به مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه ۳۷۱.۲۲۳.۴۰۰ ریال است که پیشنهاد دهنده مکلف است معادل مبلغ سپرده ، تضمین معتبر تسلیم یا مبلغ مذکور را به حساب سپهر بانک صادرات شماره ۰۱۰۱۳۹۶۱۹۷۰۰۱ واریز و یا چک بانکی تضمینی در وجه شرکت تهیه و حسب مورد ضمانتنامه یارسید واریز وجه یا چک بانکی را ضمیمه پیشنهاد به شرکت تسلیم نماید. شرکت در مناقصه هیچ گونه حق مکتسبه ای برا ی پیمانکار نخواهد داشت.
مناقصه گزار: آب و فاضلاب همدان
مناطق: استان همدان
تاريخ انتشار: 1398/07/21
مهلت دريافت: خرید اسناد مناقصه در ساعت اداری از 98/7/21 لغایت 98/8/28
مهلت ارسال: 1398/08/09 تا پایان وقت اداری مورخ
تاريخ بازگشايی: 1398/08/11 ساعت ۱۰ مورخ
نوبت اعلام: فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای
منبع: iets.mporg.ir
شماره آگهی: شماره ج/ ۱۸۰/۹۸
کد هزاره: 2323106
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: www.hww.ir
آدرس: ومحل تحویل دبیرخانه شرکت آب و فاضلاب
محل دریافت اسناد،تحویل وگشایش پیشنهادها: همدان - میدان بیمه- جنب اداره ثبت احوال- شرکت آب و فاضلاب استان همدان و ساعت اداری (شنبه تا چهارشنبه ۷:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ،پنجشنبه ۷:۴۵ تا ۱۳:۱۵)
تصویر آگهی:
راهبری ، کنترل فرایند، بهره برداری و نگهداری از تجهیزات و تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهر

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.