مناقصه واگذاری انجام خدمات نقلیه درون شهری و برون شهری

واگذاری انجام خدمات نقلیه درون شهری و برون شهری

مناقصه با عنوان واگذاری انجام خدمات نقلیه درون شهری و برون شهری و با کد هزاره 683215 در تاریخ چهار شنبه، 14 آبان 1393 در سایت ارتباط گستران هزاره منتشر شده و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1393/09/04 می باشد. این آگهی مربوط به استان کردستان بوده و در دسته بندی (های) ایاب وذهاب انتشار یافته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه مهلت شرکت در متن آگهی اعلام نشده است، زمان اعلام شده برای مهلت شرکت توسط سیستم محاسبه گردیده و لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر، با سازمان مربوطه تماس حاصل گردد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
- انجام خدمات نقلیه درون شهری و برون شهری در سطح استان کردستان - (انجام خدمات نقلیه شامل تامین خودرو با راننده به میزان مندرج در اسناد جهت خدمات نقلیه)
- انجام خدمات پشتیبانی ساختمان مرکزی شرکت گاز استان - (انجام خدمات تایپ - دفتری - نظافت - آبدارخانه - توزیع نامه و فتوکپی)
شرایط آگهی:
داشتن شخصیت حقوقی و تجربه کافی و مرتبط با موضوع مناقصه - داشتن توانایی ارائه ضمانتنامه های بانکی و انجام تعهدات طبق اسناد - داشتن تجهیزات و امکانات و ماشین آلات و تخصص لازم و توانایی انجام کار - داشتن گواهی صلاحیت کار از وزارت رفاه و کار و تامین اجتماعی - تکمیل و ارائه اسناد ارزیابی که در سایت در دسترس می باشد - ارائه اساسنامه شرکت و اگهی ثبت روزنامه رسمی و اگهی اخرین تغییرات و مصوبات هیات مدیره - سوابق کاری همراه با تاییدیه های لازم از کارفرمایان قبلی - ارائه مدارک مربوط به 4 کار مشابه الزامیست - مدارک تحصیلی هیات مدیره و مدیرعامل - لیست امکانات و تجهیزات موجود و قابل تامین - فهرست کامل کارکنان کلیدی و ارجایی شرکت به همراه مدارک تحصیلی و سوابق اجرائی آنها و نموار سازمانی شرکت - گواهی صلاحیت کار از وزارت رفاه . کار و تامین اجتماعی - هزینه اگهی بعهده برنده است
مناقصه گزار: شرکت گاز استان کردستان
مناطق: استان کردستان
تاريخ انتشار: 1393/08/14
مهلت دريافت: ارائه درخواست کتبی به همراه مدارک مورد نیاز یک هفته از نوبت دوم
مهلت ارسال: ارسال اسناد 93/8/17
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: اعلام نشده
منبع: nigc-kd.ir
شماره آگهی: 8-93
کد هزاره: 683215
تلفن: 9-33783625-087
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: امور قراردادهای شرکت گاز استان کردستان واقع در سنندج - میدان جهاد (گریزه)

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.