مناقصه پروژه مشاور و خدمات نیروی انسانی

پروژه مشاور و خدمات نیروی انسانی

مناقصه با عنوان پروژه مشاور و خدمات نیروی انسانی و با کد هزاره 939473 در تاریخ چهار شنبه، 6 مرداد 1395 در سایت ارتباط گستران هزاره منتشر شده و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1395/05/26 می باشد. این آگهی مربوط به استان تهران، استان خوزستان بوده و در دسته بندی (های) مشاوره نفت و گاز، مشاوره (کلیه صنوف)، تامین نیروی انسانی انتشار یافته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه مهلت شرکت در متن آگهی اعلام نشده است، زمان اعلام شده برای مهلت شرکت توسط سیستم محاسبه گردیده و لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر، با سازمان مربوطه تماس حاصل گردد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
پروژه مشاور و خدمات نیروی انسانی بصورت حجمی
شرح مختصر خدمات : در نظر دارد از خدمات مهندسین مشاور منتخب به مدت 24 ماه جهت انجام خدمات کارگاهی و نظارت عالیه جهت پروژه های تحت اجرا در طرح احداث و توسعه واحدهای نمکزدایی براساس شرح کار و مشخصات فنی که طراحی مقدماتی و تفصیلی آن توسط مهندسین مشاور و پیمانکاران اجرایی انجام شده و یا در حال انجام است استفاده نماید.
- محل اجرا: در تمامی مناطق عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
- مدت انجام 24 ماه
- برآورد 66.621.000.000 ریال
شرایط آگهی:
مشاوران دارای گواهینامه مدیریت طرح رشته نفت و گاز و یا مشاوران دارای پایه 1 رشته نفت و گاز گرایش تاسیسات بالادستی و روزمینی -
همچنین 5% مبلغ پیمان (درصورت برنده شدن) به عنوان تضمین انجام تعهدات ـ ارائه یک نسخه تایید شده از صورتهای مالی حسابرسی شده توسط سازمان حسابرسی یا اعضای جامعه حسابداران رسمی الزامیست ـ ارائه مدارک در قالب یک عدد زونکن مدارک ارزیابی کیفی برابر اصل شده و یک حلقه لوح فشرده - همزمان ارائه معرفی نامه و کارت ملی برای متقاضیان شرکت در مناقصه و نمایندگان شرکتها در همه مراحل لازم و ضروری است ـ حسب مورد ارائه یک نسخه از اساسنامه، شرکتنامه و آگهی تاسیس و آخرین تغییرات ثبتی الزامی میباشد.
مناقصه گزار: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
مناطق: استان تهران، استان خوزستان
تاريخ انتشار: 1395/05/06
مهلت دريافت: اعلام آمادگی کتبی ظرف 10 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم
مهلت ارسال: ارائه مدارک ظرف مدت 14 روز
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: فراخوان (ارزیابی کیفی)
منبع: tender.mop.ir
شماره آگهی: م م /0136/95
کد هزاره: 939473
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: nisoc.ir iets.mporg.ir
آدرس: ـ اعلام آمادگی و دریافت اسناد: اهواز ـ کوی فدائیان اسلام، خیابان پارک 4 روبروی امور سفارت مجتمع اداری امور حقوقی و قراردادها اتاق کنترل و توزیع اسناد قراردادها اتاق شماره 1 و یا تهران ـ میدان آرژانتین ابتدای خیابان بیهقی، پلاک 28 ساختمان مرکزی یازدهم، شرکت ملی نفت ایران، طبقه دوم دفتر هماهنگی امور حقوقی و قراردادهای مناطق نفتخیز جنوب
ـ بازگشایی: کمیسیون مناقصات

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.