مناقصه جمع آوری و حمل زباله سطح شهر -لایروبی جداول و جوبهای معابر شهری -مراقبت، نگهداری و آبیاری فضای سبز

جمع آوری و حمل زباله سطح شهر -لایروبی جداول و جوبهای معابر شهری -مراقبت، نگهداری و آبیاری فضای سبز

مناقصه با عنوان جمع آوری و حمل زباله سطح شهر -لایروبی جداول و جوبهای معابر شهری -مراقبت، نگهداری و آبیاری فضای سبز و با کد هزاره 944257 در تاریخ سه شنبه، 19 مرداد 1395 در سایت ارتباط گستران هزاره منتشر شده و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1395/06/08 می باشد. این آگهی مربوط به استان آذربایجان غربی بوده و در دسته بندی (های) تامین نیروی انسانی، فضای سبز انتشار یافته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه مهلت شرکت در متن آگهی اعلام نشده است، زمان اعلام شده برای مهلت شرکت توسط سیستم محاسبه گردیده و لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر، با سازمان مربوطه تماس حاصل گردد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
در نظر دارد الف جمع آوری و حمل زباله سطح شهر ب) لایروبی جداول و جوبهای معابر شهری ج) رفت و روب ، جاروکشی و شستشوی معابر خیابان های محدوده خدماتی شهر د) مراقبت، نگهداری و آبیاری فضای سبز و درختان معابر شهری و پارکهای سطح شهر ه) جمع آوری سد معبر (پیاده رو و سواره رو)، پلیس ساختمان، برف روبی پیاده روها، نمک پاشی معابر شهری و امورات متفرقه عمرانی را بصورت حجمی به شرکتهای خدماتی واجد شرایط واگذار نماید.
- مدت قرارداد یکسال شمسی
- قیمت پایه براساس احجام برآورده شده به طور ماهانه 700 میلیون ریال
شرایط آگهی:
داشتن تعداد 40 نفر نیروی انسانی مجرب مورد تایید شهرداری و... در آگهی - تامین کلیه ماشین آلات- اقرار به عدم شمول ممنوعیت موضوع قانون راجع به منع مداخله وزرا و نمایندگان مجلسین و کارمندان دولت در معاملات دولتی و کشوری- مفاصاحساب بیمه و مالیات مورد تایید ادارات ذیربط الزامیست- کلیه کسورات قانونی بعهده پیمانکار- اساسنامه شرکت مصدق شده و صلاحیت شرکت آخرین تغییرات ثبتی، رزومه کری، تاییدیه صلاحیت از اداره کل و امور اجتماعی و فیش مربوط به سپرده- سپرده مبلغ 35 میلیون ریال به صورت نقد به حساب 1917502046 بنام سپرده شهرداری ربط واریز و یا بصورت ضمانتنامه بانکی- هزینه نشر، هزینه ثبتی و غیره بعهده برنده میباشد
مناقصه گزار: شهرداری ربط
مناطق: استان آذربایجان غربی
تاريخ انتشار: 1395/05/19
مهلت دريافت:
مهلت ارسال: 1395/05/28 تا پایان وقت اداری
تاريخ بازگشايی: 1395/05/30 راس ساعت 12
نوبت اعلام: اول
منبع: عصر رسانه
شماره آگهی: 2340
کد هزاره: 944257
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: کسب اطلاع و دریافت مدارک: واحد امور مالی شهرداری واقع در شهر ربط خیابان امام ساختمان اداری شهرداری
تحویل : امور مالی

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.