مناقصه واگذاری استقرار آزمایشگاه محلی مجهز به وسایل آزمایشگاهی جهت کنترل کیفیت سه نوع عملیات بتنی، خاکی

واگذاری استقرار آزمایشگاه محلی مجهز به وسایل آزمایشگاهی جهت کنترل کیفیت سه نوع عملیات بتنی، خاکی

مناقصه با عنوان واگذاری استقرار آزمایشگاه محلی مجهز به وسایل آزمایشگاهی جهت کنترل کیفیت سه نوع عملیات بتنی، خاکی و با کد هزاره 946243 در تاریخ یکشنبه، 24 مرداد 1395 در سایت ارتباط گستران هزاره منتشر شده و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1395/06/13 می باشد. این آگهی مربوط به استان اصفهان بوده و در دسته بندی (های) ژئوتکنیک، مشاوره ساختمان، مشاوره (کلیه صنوف)، مشاوره راهسازی، سایر مناقصه های راهسازی انتشار یافته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه مهلت شرکت در متن آگهی اعلام نشده است، زمان اعلام شده برای مهلت شرکت توسط سیستم محاسبه گردیده و لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر، با سازمان مربوطه تماس حاصل گردد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
در نظر دارد به منظور استقرار آزمایشگاه محلی مجهز به وسایل آزمایشگاهی جهت کنترل کیفیت سه نوع عملیات بتنی، خاکی و آسفالتی پروژه های سطح شهر فولادشهر و محدوده توسعه آن در طرح مسکن مهر از خدمات مهندسین مشاور واجد شرایط ودارای حداقل پایه دو ژئوتکنیک و آزمایشات مصالح استفاده نماید.
ـ دستگاه نظارت: معاونت فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
ـ مدت اجرای کار 12 ماه
شرایط آگهی:
دت اعتبار قیمتهای پیشنهادی سه ماه از تاریخ آخرین مهلت تحویل پاکتها ـ به این استعلام پیش پرداخت تعلق نمیگیرد ـ کلیه کسور قانونی (به جز مالیات بر ارزش افزوده) بعهده مشاور می باشد در قیمت پیشنهادی باید کسور قانونی را لحاظ نماید ـ جهت انجام هرگونه اضافه کار اخذ مجوز قبلی از کارفرما الزامی است ـ برای پرداخت حق الزحمه ارائه گزارش کارکرد تکنسین و کارگر لیست گزارشات ماهیانه مشاور الزامیست ـ ارائه تضمین به مبلغ 5 درصد مبلغ پیشنهادی به عنوان تضمین انجام تعهدات ـ تحویل یک فقره چک با مبلغی معادل مبلغ پیشنهادی قبل از انعقاد قرارداد ـ تضمین حسن انجام کار ده درصد از هر پردات مشاور ـ رعایت قانون منع مداخله کارکنان دولت ـ داشتن کد اقتصادی و شناسه ملی برای شرکت کنندگان در استعلام الزامیست و ... در اصل آگهی
مناقصه گزار: شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
مناطق: استان اصفهان
تاريخ انتشار: 1395/05/24
مهلت دريافت:
مهلت ارسال: 1395/05/28 ارائه قیمت پیشنهادی تا تاریخ
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: استعلام بهاء
منبع: omranfooladshahr.com
شماره آگهی:
کد هزاره: 946243
تلفن: 031526301615
فکس: 03152624181
ایمیل: INFO@OMRANFOOLADSHAHR.COM
وب سایت: OMRANFOOLADSHAHR.COM
آدرس: ارائه قیمت پیشنهادی : دبیرخانه این شرکت
ـ فولادشهر ـ بلوار ولیعصر ـ میدان ولی عصر ـ کدپستی 8491741111

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.