ضرورت شرکت در مناقصات و مزایدات

شرکت در مناقصه

ضرورت شرکت در مناقصات و مزایدات

شرایط حاکم بر اقتصاد داخلی کشور طی سالهای اخیر و همچنین محدودیت های ناشی از تحریم ها در سطح بین المللی، توجه و تمرکز صاحبان کسب و کار را به معاملات داخلی افزایش داده است. شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی و برنده شدن در آنها موجب افزایش توانمندی و تداوم چرخه اقتصادی سازمان ها می گردد.

چالش صاحبان کسب و کار جهت شرکت در مناقصات و مزایدات:

  • چگونه به اطلاعات تخصصی مربوط به کسب و کار خود دست یابند؟
  • روش دسترسی به آگهی ها در سریع ترین زمان ممکن چیست؟
  • راهکار تهیه و ارسال اسناد مناقصات و مزایدات در سراسر کشور چیست؟
مناقصات و مزایدات 1400

در راستای پاسخ به چالش های مطرح شده، دسترسی به یک مرجع اطلاع رسانی کامل و دقیق منطبق با تکنولوژی های روز دنیا ضروری می‌باشد.

شرکت ارتباط گستران هزاره با بیش از۲۰ سال سابقه فعالیت، به عنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام های کشور، پاسخگوی دغدغه مشتریان جهت حضور در این عرصه خواهد بود. شرکت هزاره دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

خواهشمندیم جهت دریافت اطلاعات مناقصات و مزایدات و استعلام های تخصصی صنف خود ثبت نام نمایید .همچنین شما می توانید سوالات خود را از طریق صفحه تماس با ما مطرح نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال آگهی های جدید مناقصه هستید «آگهی‌های مناقصات تهران» را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط

جستجو در مطالب

مطالب پیشنهادی

یراق آلات چیست؟

یراق آلات چیست؟

همه ما کلمه یراق آلات به گوشمان آشنا است اما شاید تعریف آن را به خوبی ندانیم. بسیاری از وسایل و اشیائی که در اطراف ما هستند شامل انواع یراق آلات می شوند. ساخت آنها