سفارش آنلاین اسناد

درنسخه جدید اپلیکیشن هزاره شما می‌توانید اسناد مربوط به آگهی مورد نظرخود را به صورت آنلاین سفارش دهید. پس از پرکردن فرم سفارش آنلاین کارشناسان ما جهت انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

مدیریت آگهی ها

آگهی‌های مورد علاقه خود را ستاره‌دار کنید، پس از مطالعه جزئیات و مشاهده تصویر آگهی، اسناد آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و با تنظیم زنگ هشدار، آگهی‌های با اهمیت را مدیریت کنید.

جستجوی پیشرفته

موتور جستجوی پیشرفته اپلیکیشن با فیلدهای متنوع برای فیلتر کردن و مرتب‌سازی آگهی‌ها، شما را در کم‌ترین زمان به مناقصه یا مزایده مرتبط با زمینه فعالیتتان می‌رساند.

کاربرفعال:

مشترکین هزاره پس از نصب یا به روزرسانی اپلیکیشن با انتخاب گزینه کاربر فعال کد فعال‌سازی خود را در این قسمت وارد نمایند پس از فعال‌سازی آگهی‌های مرتبط به دسته ‌بندی‌های خریداری شده از طریق اپلیکیشن قابل دریافت خواهند بود.

کاربر جدید:

کاربرانی که مشترک هزاره نیستند لازم است گزینه کاربر جدید را انتخاب نمایند. پس از انتخاب این گزینه کاربر جدید زمینه فعالیت خودرانتخاب کرده و وارد اپلیکیشن می‌شود.

اپلیکیشن هزاره

قابل توجه مشترکین هزاره

برای فعال‌سازی اشتراک فعلی خود بر روی نسخه جدید اپلیکیشن لازم است ابتدا نسخه قبلی را از روی تلفن همراه یا تبلت خود پاک کنید. سپس کد فعال‌سازی خود را از شرکت هزاره دریافت نموده و پس از ورود به اپلیکیشن با انتخاب گزینه کاربر فعال، کد فعال‌سازی خود را وارد کنید.

lightbox title