خدمات اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های کشور

اطلاع‌رسانی مناقصات و مزایدات کشور

روزانه تعداد زیادی آگهی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های م طرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مناقصه یا مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند. ولی آنچه در این بین برا سازمان ها حیاتی است، اطلاع از تمامی آگهی های اعلام شده در حوزه فعالیتی مربوطه در سریع ترین زمان ممکن است. شرکت ارتباط گستران هزاره، به عنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام بهای کشور، بیش از 17 سال است که با پاسخگویی به این نیاز مشتریان، رابط بین پیمانکاران و کارفرمایان بوده است.

دریافت مناقصات و مزایدات از طریق وب‌سایت

در این سرویس اطلاعات مربوط به آگهی‌های منطبق با زمینه فعالیت شما بصورت روزانه بر روی وب سایت هزاره قابل مشاهده می‌باشند. شما می‌توانید ضمن مشاهده جزئیات کامل هر آگهی اصل تصاویر آگهی‌ها را مشاهده نموده و در صورت نیاز اسناد مربوط به هر آگهی را به صورت آنلاین سفارش داده و یا به صورت رایگان PDF دانلود نمایید.

دریافت مناقصات و مزایدات از طریق وب‌سایت
دریافت مناقصات و مزایدات از طریق اپلیکیشن

دریافت مناقصات و مزایدات از طریق اپلیکیشن

با استفاده از سرویس اپلیکیشن هزاره آگهی‌های منطبق با زمینه‌فعالیت خود را مستقیما بروی تلفن همراه و تبلت دریافت نمایید. شما می‌توانید ضمن مشاهده جزئیات کامل هر آگهی اصل تصاویر آگهی‌ها را مشاهده نموده و در صورت نیاز اسناد مربوط به هر آگهی را به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن سفارش دهید. در سرویس اپلیکیشن شما می‌توانید از امکاناتی نظیر ستاره‌دار کردن آگهی‌های مورد نظر خود، تنظیم زنگ هشدار برای یادآوری یک آگهی‌خاص و همچنین به اشتراک‌گذاری آگهی‌ها با همکاران خود بهره‌مند شوید.

دریافت مناقصات و مزایدات از طریق ایمیل

در این سرویس آگهی‌های منطبق با زمینه فعالیت شما در قالب PDF در دو نوبت ظهر و عصر از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد. شما می‌توانید ضمن مشاهده جزئیات کامل هر آگهی اصل تصاویر آگهی‌ها را مشاهده نموده و در صورت نیاز اسناد مربوط به هر آگهی را به صورت آنلاین سفارش دهید. با توجه به دسته بندی های انتخابی مختلف توسط مشترکین، امکان ارسال آگهی‌های مربوط به هر دسته بندی به صورت مجزا به آدرس‌های ایمیل مختلف وجود دارد. درصورت نیاز شما می‌توانید با اعلام کلیدواژه‌‌های تخصصی، آگهی‌های حوزه‌ فعالیت خود رو بر اساس کلید واژه دریافت نمایید.

دریافت مناقصات و مزایدات از طریق ایمیل
دریافت مناقصات و مزایدات از طریق فکس

دریافت مناقصات و مزایدات از طریق فکس

در کنار استفاده از سرویس های آنلاین هزاره، شما می توانید از سرویس فکس نیز جهت دریافت آگهی‌های منطبق با زمینه فعالیت خود استفاده نمایید. در این سرویس، آگهی‌های منطبق با زمینه فعالیت شما از طریق فکس به صورت روزانه ارسال می‌گردد.

تهیه و ارسال اسناد مناقصات و مزایدات

تهیه و ارسال به موقع اسناد مناقصات و مزایدات، خصوصا هنگامی که کارفرما در شهر یا استانی دیگر باشد، همواره از دغدغه های پیمانکاران بوده است و همواره زمان و هزینه زیادی را به پیمانکاران تحمیل می کند. مشترکین هزاره برای تهیه بدون دغدغه، سریع و با هرینه پایین اسناد مناقصات و مزایدات مورد نظر خود، می توانند از سرویس تهیه اسناد هزاره بهره مند گردند. شرکت ارتباط گستران هزاره با داشتن نماینده فعال در 31 استان کشور، اسناد را در سریعترین زمان ممکن از سراسر ایران تهیه و به سراسر ایران ارسال می نماید.

دانلود اسناد رایگان

برخی از کارفرمایان ضمن امکان خرید حضوری اسناد، امکان دانلود اسناد از طریق وب‌سایت رسمی خود جهت سهولت تهیه اسناد را برای پیمانکاران فراهم نموده‌اند. در صورتی که اسناد یک آگهی بر روی وبسایت کارفرما قرار گرفته باشدیا امکان تهیه رایگان اسناد توسط شرکت هزاره میسر باشد، این اسناد توسط کارشناسان شرکت هزاره جمع‌آوری شده و به همراه اصل آگهی در اختیار مشترکین قرار می‌گیرند.

  دانلود اسناد رایگان
 سفارش آنلاین اسناد

سفارش آنلاین اسناد

اگر از هر یک از سرویس‌های آنلاین هزاره یعنی وبسایت، اپلیکیشن و ایمیل استفاده می‌کنید، پس از مطالعه جزئیات هر آگهی در صورتی که اسناد رایگان آگهی موجود نباشد می‌توانید اسناد مربوط به آگهی را به صورت آنلاین سفارش دهید. پس از ارسال درخواست کارشناسان هزاره در واحد تهیه و ارسال اسناد جهت انجام هماهنگی‌های لازم برای تهیه اسناد با شما تماس خواهند گرفت. اسناد مناقصه
جهت ثبت و پیگیری سفارشات مربوط به خرید و تحویل اسناد مناقصه به حساب کاربری خود وارد شوید

اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات خاورمیانه

 اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات خاورمیانه شرکت Global Tenders Management یا به اختصار GTM، پرتال بین المللی اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و فرصتهای تجاری است که در حال حاضر به صورت تخصصی کشورهای حوضه خلیج فارس (GCC) شامل امارات، بحرین، کویت، قطر، عمان و عربستان و نیز دو کشور عراق و افغانستان در همسایگی ایران را پوشش میدهد.

اطلاعات مربوط به فرصتهای تجاری (مناقصات / مزایدات) از منابع گوناگون به ویژه به طور اختصاصی یا انحصاری از سوی شرکتهای مناقصه گزار، روزنامه های کثیرالانتشار، وب سایتها و لینکهای متعدد دیگر به تفکیک کشورهای اشاره شده، دریافت، پالایش و بر اساس جدول استاندارد بین المللی دسته بندی صنایع و مشاغل (CPV Code) و با توجه به زمینه فعالیت و نیز سرویس مورد نیاز و یا ارائه شده، به دقت تقسیم و دسته بندی گردیده و از طریق سرویسهای متنوع ( با توجه به نیاز و خواست مشتریان از قبیل وب سایت، ایمیل و... ) اطلاع رسانی میگردند.

طرح جامع پرتال و مبانی دانش فضای وب، این فرصت را به اعضاء محترم سایت می دهد که با استفاده از امکانات تبلیغاتی متنوع این پرتال به راحتی به اطلاعات روز و طبقه بندی شده فرصتهای تجاری در زمینه فعالیت و نیز منطقه مورد نظر خود، در حداقل زمان و با حداکثر دقت، دسترسی کامل و بدون محدودیت داشته باشند.

پرتال اینترنتی GTM Bids بر اساس تجربه 17 ساله مدیریت و راهبری مرکز مشابه در ایران (به عنوان تنها عاملیت انحصاری و طرف قرارداد منطقه ای) و با تکیه بر تحقیقات 5 ساله اخیر بمنظور انطباق هر چه بیشتر نرم افزارها و ماهیت سرویس با نیازمندی های هر منطقه و حوزه جغرافیایی طراحی و راه اندازی شده است. لذا اعضاء محترم این پرتال می توانند نسبت به دریافت بهترین و کامل ترین خدمات اطلاع رسانی و همچنین خدمات پس از فروش مورد نیاز خود در تمامی اوقات استفاده از این سرویس ها، اطمینان داشته باشند.

شایان ذکر است که

1. با توجه به طیف متنوع مشتریان و نیز پوشش منطقه ای، انتشار اطلاعات با توجه به کشور انتخاب شده (حوضه فعالیت)، به زبانهای انگلیسی، عربی و نیز فارسی (دری / پشتو) صورت میپذیرد.
2. اطلاعات به صورت روزانه و لحظه ای از طریق وب سایت و پس از تکمیل فرایند جمع آوری و دسته بندی کلیه داده ها، از طریق ایمیل و سایر سرویسها در اختیار مشترکین و مخاطبان قرار میگیرند.
3. سرویس GTM هیچ محدودیتی از نظر انتخاب دسته بندیها و یا کلید واژه ها نداشته و کاربر به سادگی و از طریق صفحه کاربری خود قادر به تغییر انتخابها میباشد.

شما می توانید پس از بررسی وب سایت GTM Bids به آدرس اینترنتی www.gtmbids.com جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط و نحوه عضویت در این پرتال با شرکت هزاره تماس بگیرید؛ بدیهی است کارشناسان آموزش دیده شرکت هزاره شما را در تمامی مراحل اخذ عضویت و نحوه استفاده از سایت همراهی نموده و یاری مینمایند. همچنین امکان دریافت خدمات پس از فروش نیز با استفاده از کارشناسان فارسی زبان مستقر در دفتر ایران و دفتر امارات میسر می باشد.

نشر آگهی‌های مناقصه، مزایده و استعلام بهای مشترکین

مشترکین هزاره پس از شرکت کردن و برنده شدن در مناقصه ها، جهت واگذاری انجام بخشی از ملزومات پروژه، نیاز به دریافت استعلام و انتخاب پیمانکار جزء دارند. استعلام قیمت می تواند برای دریافت قیمت مربوط به کالا و یا خدمات باشد. یکی از امکاناتی که هزاره به صورت رایگان برای مشترکین خود در نظر گرفته است. امکان نشر استعلام بها برای برآورده ساختن ملزومات مورد نیاز پروژه های ایشان است.
برای ثبت رایگان آگهی به حساب کاربری خود وارد شوید.

 نشر آگهی‌های مناقصه، مزایده

سایر خدمات

مشترکین هزاره در طول دوره اشتراک میتوانند از خدمات جانبی نیز بهره مند شوند. برخی از خدمات جانبی هزاره به شرح زیر می باشند

اطلاع رسانی نمایشگاه ها

شرکت ها همواره علاقه مند بوده اند تا در نمایشگاه های مربوط به حوزه تخصصی خود حضور داشته و از تازه های مربوط به زمینه فعالیت خود مطلع گردند. همچنین حضور در نمایشگاه ها جهت ارائه محصولات و خدمات نیز از اولویت های بسیاری از شرکت ها می باشد. مشترکین هزاره می توانند از اطلاعات مربوط به نمایشگاه ها به طور رایگان بهره مند شوند. این اطلاعات در سه بخش نمایشگاه های تهران، نمایشگاههای شهرستانها و نمایشگاه های خارجی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اطلاع رسانی نمایشگاه ها
تبلیغات

تبلیغات

در تبلیغات حرفه ای، صحت بانک اطلاعاتی مورد استفاده، همواره از دغدغه های اصلی شرکتها بوده است. شرکت هزاره با تکیه بر بانک اطلاعاتی جامعی از شرکت های فعال کشور در زمینه های مختلف امکان تبلیغات حرفه ای و هدفمند را برای شرکتها فراهم آورده است. برای اطلاع از خدمات و تعرفه های تبلیغات در خواست خود را به واحد بازاریابی هزاره ارسال نمایید.