وبلاگ ارتباط گستران هزاره

آخرین مقالات

تصویر خبر

شرکت در مزایدات خودرو و املاک، سرمایه گذاری مطمئن و سودآور برای همه

شرایط اقتصادی حاکم بر فضای کشور، مشکلات زیادی را برای همگان بوجود آورده است. رکود کسب و کار و تولید، افزایش مداوم قیمت ها و کاهش توان خرید مردم موضوعاتی ست که بصورت روزمره با آنها درگیر هستیم. در این شرایط، یکی از چاره هایی که بنظر اکثر مردم می رسد، سرمایه گذاری مطمئن است.

  تاریخ انتشار : 1400-03-01
تصویر خبر

ضرورت شرکت در مناقصات و مزایدات

شرایط حاکم بر اقتصاد داخلی کشور طی سالهای اخیر و همچنین محدودیت های ناشی از تحریم ها در سطح بین المللی، توجه و تمرکز صاحبان کسب و کار را به معاملات داخلی افزایش داده است. شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی وخصوصی و برنده شدن در آنها موجب افزایش توانمندی و تداوم چرخه اقتصادی سازمان ها می گردد.

  تاریخ انتشار : 1399-12-20
تصویر خبر

فروشگاه آنلاین هزاره، طرحی نو در ارائه خدمات ما

فروشگاه آنلاین هزاره با هدف ارائه خدمات جدید ایجاد شده است . طی سال‌های اخیر و با حمایت قطعی و تاثیرگذار مشتریان گرانقدرمان، توانسته ایم در کنار توسعه ساختار فنی و زیربنایی سرویس‌های آنلاین، خدمات جدیدی را هم ارائه کنیم

  تاریخ انتشار : 1398-05-15
تصویر خبر

صنعت چاپ نیاز روز ایران و جهان

صنعت چاپ به عنوان یک بخش تجاری با رشد سریع و رقابت پذیری بالا شناخته شده و نقش فن‌آوری در تحول و پیشرفت مداوم آن کاملاً واضح است. گسترش ارتباطات دیجیتالی در فضای رسانه‌ها، تبلیغات و سایر بازارهای اطلاعاتی تأثیر زیادی بر جهت‌گیری توسعه صنعت چاپ در سراسر جهان داشته است.

  تاریخ انتشار : 1397-12-11
تصویر خبر

مناقصات آب و فاضلاب و اهمیت آن در ادامه حیات ایران و جهان

مناقصات آب و فاضلاب به علت نگرانی روزافزون دولت‌ها و اهتمام کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در جهت تأمین آب مورد نیاز و تصفیه فاضلاب برای استفاده دوباره و همچنین جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی دارای اهمیت در سطح جهانی است.

  تاریخ انتشار : 1397-11-27
صفحه 1 از 6