وبلاگ ارتباط گستران هزاره

آخرین مقالات

تصویر خبر

صنعت چاپ نیاز روز ایران و جهان

صنعت چاپ به عنوان یک بخش تجاری با رشد سریع و رقابت پذیری بالا شناخته شده و نقش فن‌آوری در تحول و پیشرفت مداوم آن کاملاً واضح است. گسترش ارتباطات دیجیتالی در فضای رسانه‌ها، تبلیغات و سایر بازارهای اطلاعاتی تأثیر زیادی بر جهت‌گیری توسعه صنعت چاپ در سراسر جهان داشته است.

  تاریخ انتشار : 1397-12-11
تصویر خبر

مناقصات آب و فاضلاب و اهمیت آن در ادامه حیات ایران و جهان

مناقصات آب و فاضلاب به علت نگرانی روزافزون دولت‌ها و اهتمام کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در جهت تأمین آب مورد نیاز و تصفیه فاضلاب برای استفاده دوباره و همچنین جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی دارای اهمیت در سطح جهانی است.

  تاریخ انتشار : 1397-11-27
تصویر خبر

مناقصات بین المللی عمان فرصتی برای شرکت‌های ایرانی

مناقصات بین المللی عمان در راستای طرح‌های این کشور جهت حفظ ثبات اقتصادی و مالی است. بخشی از این مناقصات به توسعه پروژه‌های زیرساختی مانند افزایش ظرفیت بنادر، فرودگاه‌ها و راه‌ها و امور ساختمانی مربوط است که در سراسر کشور توسط دولت عمان برنامه‌ریزی گردیده‌ و به شدت در حال پیگیری است.

  تاریخ انتشار : 1397-11-16
تصویر خبر

مناقصات بین المللی عمان بازاری بزرگ برای شرکت‌های ایرانی

مناقصات بین المللی عمان راهی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی به این کشور است و دروازه ورود به این کشور جهت تعاملات تجاری مبتنی بر دانش و تخصص است. مناقصات بین المللی بازاری رو به رشد است که نه تنها فرصتی ویژه برای شرکت‌های بزرگ فراهم مینماید، بلکه مجالی برای شرکت‌های کوچک و متوسطی خواهد بود که به گسترش بازارهای جدید متمایل‌اند.

  تاریخ انتشار : 1397-11-10
تصویر خبر

بررسی مناقصات سیم و کابل در ایران

مناقصات سیم و کابل به جهت رشد بالای تقاضای سیم و کابل یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعت کشور بوده و سهم قابل توجهی از مراودات اقتصادی کشور را تشکیل می‌دهد. امروزه صنعت سیم و کابل یکی از پر سودترین صنایع از نظر اقتصادی است.

  تاریخ انتشار : 1397-11-06
صفحه 1 از 5