نحوه انتشار آگهی مناقصه مزایده

نحوه انتشار آگهی مناقصه مزایده

این روزها معاملات زیادی با استفاده از فرایندهای مناقصاتی و مزایدات صورت می گیرد. برای اطلاع از این فرایندها نیاز است تا آگهی آنها از سوی سازمان مناقصه گزار در روزنامه های کثیرالانتشار و دیگر مجاری ارتباطی، اطلاع رسانی شود. علاوه بر روزنامه های کثیرالانتشار، سامانه ستاد (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) و سایت های اطلاع رسانی این آگهی ها نیز مانند وب سایت هزاره در این زمینه فعالیت می کنند. بنابراین انتشار آگهی مناقصه مزایده به روش های مختلفی صورت می گیرد که ما در ادامه این مقاله از مجله هزاره به آن می پردازیم. پس در ادامه ما را همراهی کنید.

روش های انتشار آگهی مناقصه مزایده

بر اساس قانون، برای رسمیت پیدا کردن مزایدات و مناقصات، چاپ آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار الزامی است. این کار با هدف اطلاع رسانی عمومی و همچنین ثبت مکتوب آنها صورت می گیرد. بنابراین همه متقاضیان برگزاری مناقصه و مزایده وظیفه دارند تا در کنار روزنامه رسمی، با استفاده از روزنامه های کثیرالانتشار نیز به اطلاع رسانی معاملات خود بپردازند. تعرفه و هزینه چاپ این آگهی ها با توجه به روزنامه ای که انتخاب می شود، متفاوت است. علاوه بر این کاراکتر متن نیز در میزان هزینه شما موثر است. پس این عدد در روزنامه های مختلف متغیر خواهد بود.

چاپ آگهی مناقصه و مزایده از ابتدا در روزنامه رسمی انجام می‌ شود. بنابراین نیازی به تایید اداره ثبت شرکت‌ ها برای این منظور نیست. در نتیجه، متقاضی (صاحب آگهی) باید اصل آگهی را مستقیما به دفتر روزنامه رسمی کشور ببرد. آگهی مناقصه و مزایده باید حداقل دو نوبت در روزنامه ‌های کثیرالانتشار کشور و در صورت لزوم یک تا سه نوبت در روزنامه‌های کثیرالانتشار محلی منتشر شود.


بیشتر بخوانید: درج و انتشار آگهی مناقصه، مزایده و استعلام

موسسات مختلف همچنین می توانند از سامانه ستاد نیز برای انتشار آگهی خود و انجام فرایند مختلف مناقصات و مزایدات خود استفاده کنند. علاوه بر این سامانه، موسسات در صورتی که نیاز داشته باشند می توانند در کنار انتشار آگهی مناقصه مزایده، در روزنامه از دیگر امکانات نشر آگهی در محلات مختلف یا در رسانه های ارتباط جمعی هم استفاده کنند. همچنین آنها می توانند برای افرادی مانند فروشندگان و خریداران کالا و خدمات نیز اقدام به ارسال آگهی کرده و از متقاضیان دعوت به عمل بیاورند.

انتشار آگهی مناقصات و مزایدات

سرویس نشر آگهی مناقصه مزایده هزاره

یکی از روش های انتشار این آگهی ها استفاده از رسانه های جمعی مانند وب سایت های اطلاع رسانی آگهی های مناقصاتی و مزایدات است. وب سایت هزاره با سابقه چندین ساله در این امر یکی از مجاری اطلاع رسانی در این زمینه است.  در حال حاضر اولویت اغلب شرکت ها استفاده بهینه از زمان و بهره وری بیشتر از حداقل منابع است. شما می‌توانید با «سرویس نشر آگهی هزاره» در کمترین زمان ممکن و به راحتی آگهی مناقصه، مزایده و یا استعلام خود را بر روی سایت هزاره منتشر کنید.  در این صورت  چند ده هزار پیمانکار و تامین کننده به آگهی شما دسترسی پیدا کرده و شما می توانید مناسب ترین قیمت و بهترین شرایط اجرا را دریافت کنید.

شما می توانید با تکمیل فرم در آدرس www.hezarehinfo.net/notice/add درخواست خود را جهت انتشار آگهی در سایت هزاره ارسال کنید. این درخواست  توسط کارشناسان بررسی و نتیجه آن به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین می توانید با عضویت در وب سایت هزاره از آخرین آگهی های مناقصاتی و مزایداتی حوزه فعالیت خود مطلع شوید.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات هستید « آرشیو مناقصات » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم دریافت مناقصه و مزایده

فرم دریافت مناقصه و مزایده

مشاوره رایگان جهت دریافت سرویس اطلاع رسانی مناقصه و مزایده

پیوندها

مطالب پیشنهادی