مناقصه عملیات حفظ حراست سرویس نگهداری و تامین قطعات پلهای عابر پیاده مکانیزه به صورت حجمی (پل - ماه) در...

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان عملیات حفظ حراست سرویس نگهداری و تامین قطعات پلهای عابر پیاده مکانیزه به صورت حجمی (پل - ماه) در پهنه های 1 تا 4 و با کد هزاره 10511535 در تاریخ يكشنبه، 3 اسفند 1404 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی آسانسور وپله برقی، تاسیسات (پیمانکاری و تجهیزات)، پیمانکاری تاسیسات(مکانیکی و الکتریکی)، تاسیسات رتبه بالا ( بالای یک میلیارد ) انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10511535
شرح آگهی:
مناقصه عمومی تک مرحله ای با ارزیابی کیفی برای عملیات حفظ حراست، سرویس نگهداری و تامین قطعات پلهای عابر پیاده مکانیزه به صورت حجمی (پل - ماه) در پهنه های 1 تا 4،
برآوردها: 1.133.852.524.500 و 618.228.825.025 و 1.126.852.441.052 و 618.228.825.025 ریال.

مدت اجرا 12 ماه، مبلغ برآورد برای هر پهنه متفاوت، سپرده شرکت در مناقصه برای هر پهنه متفاوت، قیمت اسناد مناقصه 30,000,000 ریال، محل دریافت اسناد: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، پلاک 5، طبقه دوم، اداره قراردادها، واحد مناقصات.
شرایط آگهی:
4 و 5 تاسیسات
گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور، دارا بودن کارت الکترونیکی ارائه دهندگان خدمت و تامین کنندگان شهرداری، داشتن معرفی نامه و مهر شرکت برای خرید اسناد، واریز مبلغ 30,000,000 ریال به شماره حساب 700786294705 به نام سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران نزد بانک شهر شعبه شهید قندی، هزینه درج آگهی برعهده برنده.
برگزار کننده: سازمان عمران مناطق شهرداری تهران
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1404/12/03
مهلت دريافت: 1404/12/13 مهلت خرید و تحویل اسناد تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1404/12/13 می باشد.
مهلت ارسال: 1404/12/13
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: نوبت اول - یک مرحله ای
شماره آگهی: اعلام نشده
منبع: همشهری
تلفن: 96058230
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: تهران - سهروردی شمالی - خیابان شهید قندی - پلاک 5 سازمان مهندسی و ساختمان شهرداری تهران - طبقه دوم- اداره قراردادها - واحد مناقصات
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.