جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان تامین سوکت سیم کارت مودم ML141 لینوتک و با کد هزاره 11120427 در تاریخ چهارشنبه، 11 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی تجهیزات مخابرات، الکترونیک انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11120427
شرح آگهی:
بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت پرداخت الکترونیک سداد در نظر دارد جهت تامین قطعات یدکی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری استعلام نماید.
- سوکت سیم کارت مودم ML141 لینوتک - تعداد 1250 عدد


***** شرایط
خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این استعلام پیشنهاد خود را تا ساعت 14:00 روز سه شنبه مورخ 1405/06/17 در اختیار دبیرخانه این شرکت به آدرس تهران پاسداران، بوستان 5، پلاک 95 قرار دهید:
ضروری است روی پاکت ارسالی عبارت " استعلام تامین سوکت سیم کارت مودم ML141 " ذکر شود.
1- پاکت (الف) اطلاعات شرکت کننده و مشخصات فنی پیشنهاد: حاوی نشانی شرکت، اسامی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و اسامی صاحبان امضا به همراه تصویر کارت ملی و شناسنامه، تصویر اساسنامه شرکت، تصویر آگهی تاسیس شرکت، تصویر روزنامه رسمی آخرین سرمایه ثبتی شرکت، تصویر آخرین روزنامه رسمی تغییرات مدیران شرکت و مشخصات کامل کالاهای پیشنهادی، مدت زمان گارانتی، زمان تحویل می باشد.
لازم است کلیه مدارک مذکور به همراه تمامی صفحات نامه دعوت به استعلام این شرکت، ممهور به مهر شرکت کننده و توسط صاحبان امضاء، امضاء شده به همراه 4 نمونه کالا پیشنهادی و "پاکت ب" تحویل دبیرخانه سداد گردد.
2- پاکت (ب) حاوی پیشنهاد مالی: حاوی قیمت پیشنهادی بر مبنای ریال و با مدت اعتبار حداقل 30 روز کاری از تاریخ صدور پیش فاکتور.
جهت انجام هماهنگی و دریافت نمونه قطعه، با شماره 28111033 داخلی 2757 تماس حاصل نمایید.
شرایط آگهی:
اعلام نشده
برگزار کننده: شرکت پرداخت الکترونیک سداد
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/06/11
مهلت دريافت: اعلام نشده
مهلت ارسال: 1405/06/17 تا ساعت 14:00 روز سه شنبه
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: اعلام نشده
شماره آگهی: اعلام نشده
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: نام مسئول مربوطه: ابراهیم سپیانی 28111033 داخلی 2757 / 09339556858
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: پاسداران بوستان پنجم پلاک 95
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.