شرح آگهی:
موسسه سازندگی نصر در نظر دارد انجام خرید ماشین آلات به شرح جدول شامل پمپ بتن موبایل، جرثقیل 35 تن، جرثقیل 160 تن، کمپرسور، ژنراتور، غلطک، بابکت، لودر، دکل جرثقیل 10 تن و خودروی سواری تارا را از فروشندگان واجد صلاحیت واگذار نماید.
شرایط آگهی:
مبالغ تضمین شرکت در مناقصه برای هر ردیف به ترتیب: پمپ بتن موبایل: 10,000,000,000 ریال، جرثقیل 35 تن: 17,500,000,000 ریال، جرثقیل 160 تن: 37,500,000,000 ریال، کمپرسور: 3,000,000,000 ریال، ژنراتور: 4,000,000,000 ریال، غلطک: 5,250,000,000 ریال، بابکت: 3,000,000,000 ریال، لودر: 6,000,000,000 ریال، دکل جرثقیل 10 تن: 6,000,000,000 ریال، خودروی سواری تارا: 1,000,000,000 ریال. کلیه هزینه های آگهی و ثبت قرارداد بر عهده برنده مناقصه می باشد.
برگزار کننده:
موسسه سازندگی نصر (قرارگاه خاتم)
منطقه:
استان خراسان رضوی
تاريخ انتشار:
1405/06/14
مهلت دريافت:
1405/06/14
الی از ساعت 15:00 الی 17:30
مهلت ارسال:
1405/06/31
پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ
تاريخ بازگشايی:
1405/07/01
روز چهارشنبه مورخ