مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای انجام فعالیت های خدمات پشتیبانی عمومی اداره کل...

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای انجام فعالیت های خدمات پشتیبانی عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان و با کد هزاره 10785769 در تاریخ سه شنبه، 12 خرداد 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان کرمان و در دسته بندی تامین نیروی انسانی انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10785769
شرح آگهی:
{0005/81/08} انجام فعالیت های خدمات پشتیبانی عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
شرح کلی حوزه فعالیت : {0005/81/08} انجام فعالیت های خدمات پشتیبانی عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
برآورد مالی : 189,670,509,408
شرایط آگهی:
زمان اعتبار پیشنهاد : 1405/06/31ساعت: 19:00
برگزار کننده: اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
منطقه: استان کرمان
تاريخ انتشار: 1405/03/12
مهلت دريافت: 1405/03/17 ساعت : 10:00
مهلت ارسال: 1405/03/31 ساعت : 10:05
تاريخ بازگشايی: 1405/03/31
نوبت اعلام: یک مرحله ای
شماره آگهی: 2005003501000016
منبع: setadiran.ir
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: استان : کرمان ، شهر : کرمان ، کد پستی : 7617899596 ، کرمان --بلوار شهید صدوقی روبروی بلوار فارابی ساختمان شماره یک
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.