مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات پشتیبانی و ایاب و ذهاب حوزه استحفاظی...

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات پشتیبانی و ایاب و ذهاب حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان و با کد هزاره 10828346 در تاریخ يكشنبه، 24 خرداد 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان کرمان و در دسته بندی ایاب وذهاب انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10828346
شرح آگهی:
خدمات پشتیبانی و ایاب و ذهاب حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
شرح کلی حوزه فعالیت : خدمات پشتیبانی و ایاب و ذهاب حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
برآورد مالی : 141,816,126,094
شرایط آگهی:
زمان اعتبار پیشنهاد : 1405/07/10ساعت: 19:00
برگزار کننده: اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
منطقه: استان کرمان
تاريخ انتشار: 1405/03/24
مهلت دريافت: 1405/03/27 ساعت : 09:00
مهلت ارسال: 1405/04/10 ساعت : 09:05
تاريخ بازگشايی: 1405/04/10
نوبت اعلام: یک مرحله ای
شماره آگهی: 2005003501000017
منبع: setadiran.ir
تلفن: نمایش برای اعضا
فکس: نمایش برای اعضا
ایمیل: نمایش برای اعضا
وب سایت: نمایش برای اعضا
آدرس: نمایش برای اعضا

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.