جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان تمدید مناقصه خرید قطعات دستگاه کارتخوان AMP و با کد هزاره 11112600 در تاریخ دوشنبه، 9 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی کامپیوتر و شبکه، دستگاههای کارت خوان و بار کدخوان انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11112600
شرح آگهی:
"آگهی تمدید مناقصه عمومی دو مرحله ای"
"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهام خاص) در نظر دارد از بین شرکت های واجد شرایط جهت خرید قطعات دستگاه کارتخوان AMP اقدام به انتخاب تامین کننده مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای نماید، لذا از شرکت هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه را داشته و دارای سوابق و تجربیات مؤثر و مرتبط می باشد، دعوت به عمل می آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند."
محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ پنج میلیون ریال به حساب شماره 5230000042 نزد بانک ملت شعبه نارنجستان و با هماهنگی قبلی و با در دست داشتن معرفی نامه کتبی به آدرس: تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 - دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.
- مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 1405/06/16
- تاریخ شروع: 1405/06/09
- تاریخ پایان: 1405/06/16
- مهلت ارسال پیشنهادات: 1405/06/16
- نام مسئول مربوطه: دبیرخانه کمیسیون معاملات: 02123752222
هزینه ریالی خرید اسناد: 5,000,000 ریال
اطلاعات حساب برای واریز هزینه اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ پنج میلیون ریال به حساب شماره 5230000042 نزد بانک ملت شعبه نارنجستان و با هماهنگی قبلی و با در دست داشتن معرفی نامه کتبی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 - دبیرخانه کمیسیون معاملات (شماره تماس 23752222) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.
- نوع تضمین: ضمانت نامه بانکی
- مبلغ تضمین: 66.420.000.000
- واحد پول مبلغ تضمین: ریال
- توضیحات تضمین:
چک: 66.420.000.000 ریال
یا ضمانتنامه / وجه نقد: 16.605.000.000 ریال
نوع مناقصه: سایر
نوع برگزاری: دو مرحله ای
شرایط آگهی:
اعلام نشده
برگزار کننده: شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/06/09
مهلت دريافت: 1405/06/16 مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16
مهلت ارسال: 1405/06/16 مهلت ارسال پیشنهادات:
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: مناقصه عمومی دو مرحله ای - تمدید
شماره آگهی: اعلام نشده
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: نام مسئول مربوطه: دبیرخانه کمیسیون معاملات: 02123752222
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: دریافت اسناد مناقصه: تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 - دبیرخانه کمیسیون معاملات
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.