مناقصه انتخاب پیمانکار برای خرید انواع باطری کارتخوان

جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان انتخاب پیمانکار برای خرید انواع باطری کارتخوان و با کد هزاره 11120267 در تاریخ چهارشنبه، 11 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی منبع تغذیه انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11120267
شرح آگهی:
انتخاب پیمانکار برای خرید انواع باطری کارتخوان
بدینوسیله به اطلاع می رساند، مهلت دریافت اسناد مناقصه و ارائه پیشنهاد برای مناقصه شماره 25-1405 با موضوع انتخاب پیمانکار برای خرید انواع باطری کارتخوان، تا ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ 1405/06/25 تمدید می گردد. لذا متقاضیان می توانند تا تاریخ مذکور جهت دریافت اسناد مناقصه و ارائه پیشنهادات خود به آدرس: بلوار نلسون ماندلا، خیابان سلطانی، پلاک 8، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، تحویل دبیرخانه و رسید آن را دریافت نمایند.
شرایط آگهی:
نوع تضمین: ضمانت نامه بانکی
مبلغ تضمین: 290.000.000.000 ریال
برگزار کننده: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/06/11
مهلت دريافت: 1405/06/25 دریافت اسناد مناقصه و ارائه پیشنهادات تا ساعت 16:00 روز چهارشنبه
مهلت ارسال: 1405/06/25 دریافت اسناد مناقصه و ارائه پیشنهادات تا ساعت 16:00 روز چهارشنبه
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: آگهی تمدید مناقصه
شماره آگهی: 1405-25
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: نام مسئول مربوطه: خانم نیک نام 02172085000 / 09120224593
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: بلوار نلسون ماندلا، خیابان سلطانی، پلاک 8، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، تحویل دبیرخانه
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.