جزئیات آگهی
آگهی مناقصه با عنوان مناقصه های عمومی ماشین آلات سنگین پروژه های اهواز و شادگان شرکت ایده پردازان صنعت فولاد و با کد هزاره 11123496 در تاریخ چهارشنبه، 11 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان خوزستان و در دسته بندی تامین و اجاره خودروهای سنگین و سبک، تجهیزات و فعالیتهای دامپروری و کشاورزی و شیلات، تجهیزات کارگاهی و تعمیرگاهی، جرثقیل، حمل و نقل جاده ای و دریایی، ماشـیـن آلات سـنگین انتشار یافته است
جهت اطلاعات بیشتر به سایت https://siic.ir قسمت مناقصات و بخش خرید خدمات مراجعه یا با تلفن 06132137440 تماس حاصل فرمائید.
- تاریخ شروع: 1405/06/11
- تاریخ پایان: 1405/06/23
- مهلت دریافت اسناد: 1405/06/23
- مهلت ارسال پیشنهادات: 1405/06/23
- تاریخ بازگشایی پاکات: 1405/06/24
- تاریخ اعلام برنده: 1405/06/25
- محل برگزاری: استان خوزستان، شهر: اهواز - کیلومتر 10 جاده اهواز بندر امام - جنب منازل 200 دستگاه - شرکت ایده پردازان صنعت فولاد - مدیریت خرید خدمات و امور قراردادها
- نوع تضمین: ضمانت نامه بانکی / وجه نقد
توضیحات تضمین:
تضمین شرکت در مناقصه بصورت ضمانتنامه بانکی، بلوکه حساب با تأیید واحد مالی یا رسید بانکی واریز وجه مربوطه (واریز کننده می بایست نام شرکت کننده در مناقصه را فیش واریزی درج نماید) به حساب شماره 0107168558004 یا شماره شبا: IR 120170000000107168558004 بانک ملی - شعبه مجتمع فولاد - کد 6532 در وجه شرکت ایده پردازان صنعت فولاد به شناسه ملی 10420277855 با اسناد مناقصه در پاکت به این شرکت تحویل نمایند.
سایر شرایط و توضیحات: «شرکت هایی که در فهرست تأمین کنندگان (وندور لیست) شرکت ایده پردازان صنعت فولاد ثبت نشده اند، پیش از هرگونه اقدام، ملزم به مراجعه به واحد ارزیابی تأمین کنندگان یا تماس با شماره های 06132137449 و 06132137437 می باشند.»
ورود
ثبت نام