مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای انجام خدمات امور خودروئی و نقلیه اداره کل راه...

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای انجام خدمات امور خودروئی و نقلیه اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان و با کد هزاره 10773201 در تاریخ يكشنبه، 10 خرداد 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان کرمان و در دسته بندی ایاب وذهاب، تامین و اجاره خودروهای سنگین و سبک، حمل و نقل جاده ای و دریایی انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10773201
شرح آگهی:
انجام خدمات امور خودروئی و نقلیه اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
شرح کلی حوزه فعالیت : {0003/81/08} انجام خدمات امور خودروئی و نقلیه اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
برآورد مالی : 52,490,409,132
شرایط آگهی:
زمان اعتبار پیشنهاد : 1405/06/27ساعت: 19:00
برگزار کننده: اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
منطقه: استان کرمان
تاريخ انتشار: 1405/03/10
مهلت دريافت: 1405/03/13 ساعت : 09:00
مهلت ارسال: 1405/03/27 ساعت : 09:05
تاريخ بازگشايی: 1405/03/27
نوبت اعلام: یک مرحله ای
شماره آگهی: 2005003501000014
منبع: setadiran.ir
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: استان : کرمان ، شهر : کرمان ، کد پستی : 7617899596 ، کرمان --بلوار شهید صدوقی روبروی بلوار فارابی ساختمان شماره یک
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.