مناقصه تأمین قطعات دریل های حفاری استخراجی D65 و دریل های حفاری اکتشافی DBCS21 و DBCS15

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان تأمین قطعات دریل های حفاری استخراجی D65 و دریل های حفاری اکتشافی DBCS21 و DBCS15 و با کد هزاره 11137500 در تاریخ يكشنبه، 15 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان کرمان و در دسته بندی ماشین آلات حفاری انتشار یافته است

کد هزاره: 11137500
منطقه: استان کرمان
تاريخ انتشار: 1405/06/15
تاریخ پایان: 1405/06/18
شما میتوانید تنها این آگهی را خریداری نموده و یا در صورتیکه قبلا آنرا خریداری کرده اید، جزئیات آگهی را مشاهده نمایید
خرید تک آگهی قبلا خریده ام

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.