مناقصه 2 عنوان : 1- طرح بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه یادگار - 2- طرح بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان 2 عنوان : 1- طرح بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه یادگار - 2- طرح بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه و با کد هزاره 10471108 در تاریخ يكشنبه، 26 بهمن 1404 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی پروژه های بالای 10 میلیارد، راهسازی رتبه بالا، پروژه بالای 5 میلیارد، سایر مناقصه های راهسازی انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10471108
شرح آگهی:
2 عنوان :
8312 : طرح بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) - خیابان شهرداری - برآورد 882,542,915,272 ریال - سپرده : 13.650.000.000 ریال
8313: طرح بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه امام علی (ع) - خیابان سخندان (شعبانلو) با برآورد 179.285.786.796 ریال - سپرده : 8.970.000.000 ریال
شرایط آگهی:
5 راه و ترابری
خرید اسناد : 30.000.000 ریال - به صورت وجه نقد
برگزار کننده: سازمان عمران مناطق شهرداری تهران
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1404/11/26
مهلت دريافت: 1404/12/06 تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ
مهلت ارسال: 1404/12/06 تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: نوبت اول
شماره آگهی: 8312/8313
منبع: همشهری
تلفن: 96058230
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: تهران - سهروردی شمالی - خیابان شهید قندی - پلاک 5- سازمان مهندسی و ساختمان شهرداری تهران - طبقه دوم - اداره قراردادها - واحد مناقصات
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.