مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث مسجد در سایت بلدالامین شهر کرمان

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث مسجد در سایت بلدالامین شهر کرمان و با کد هزاره 11086047 در تاریخ دوشنبه، 2 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان کرمان و در دسته بندی پروژه های بالای 10 میلیارد، پروژه بالای 5 میلیارد، پیمانکاری ساختمان رتبه بالا، سایر مناقصه های ساختمان انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11086047
شرح آگهی:
{0011/23/08} احداث مسجد در سایت بلدالامین شهر کرمان
شرح کلی حوزه فعالیت : {0011/23/08} احداث مسجد در سایت بلدالامین شهر کرمان
برآورد مالی : 131,608,494,374
شرایط آگهی:
زمان اعتبار پیشنهاد : 1405/10/30ساعت: 19:00
برگزار کننده: اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
منطقه: استان کرمان
تاريخ انتشار: 1405/06/02
مهلت دريافت: 1405/06/10 ساعت : 09:00
مهلت ارسال: 1405/06/24 ساعت : 09:10
تاريخ بازگشايی: 1405/06/24
نوبت اعلام: یک مرحله ای
شماره آگهی: 2005003501000030
منبع: setadiran.ir
تلفن: نمایش برای اعضا
فکس: نمایش برای اعضا
ایمیل: نمایش برای اعضا
وب سایت: نمایش برای اعضا
آدرس: نمایش برای اعضا

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.