جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان احداث باند دوم محور جیرفت – بافت - سیرجان و با کد هزاره 11055947 در تاریخ دوشنبه، 26 مرداد 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان کرمان و در دسته بندی پروژه های بالای 10 میلیارد، راهسازی رتبه بالا، پروژه بالای 5 میلیارد، سایر مناقصه های راهسازی، راهسازی و راه آهن رتبه 1 و 2 انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11055947
شرح آگهی:
احداث باند دوم محور جیرفت – بافت - سیرجان (محدوده رابر – قنات ملک)
شرح کلی حوزه فعالیت : احداث باند دوم محور جیرفت – بافت - سیرجان (محدوده رابر – قنات ملک)
برآورد مالی : 1,033,062,717,667
شرایط آگهی:
زمان اعتبار پیشنهاد : 1405/10/14ساعت: 19:00
برگزار کننده: اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان
منطقه: استان کرمان
تاريخ انتشار: 1405/05/26
مهلت دريافت: 1405/05/31 ساعت : 09:05
مهلت ارسال: 1405/06/14 ساعت : 09:10
تاريخ بازگشايی: 1405/06/14
نوبت اعلام: یک مرحله ای
شماره آگهی: 2005003501000028
منبع: setadiran.ir
تلفن: نمایش برای اعضا
فکس: نمایش برای اعضا
ایمیل: نمایش برای اعضا
وب سایت: نمایش برای اعضا
آدرس: نمایش برای اعضا

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.