مناقصه تهیه مصالح، حمل و اجرای عملیات تحکیم بستر (میکروپایل)

جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان تهیه مصالح، حمل و اجرای عملیات تحکیم بستر (میکروپایل) و با کد هزاره 11115921 در تاریخ سه شنبه، 10 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی پروژه های بالای 10 میلیارد، پروژه بالای 5 میلیارد، ژئوتکنیک، پیمانکاری ساختمان رتبه بالا، سایر مناقصه های ساختمان انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11115921
شرح آگهی:
موضوع مناقصه: تهیه مصالح، حمل و اجرای عملیات تحکیم بستر (میکروپایل)
شرکت ساتیار سازه کاسیت در نظر دارد اجرای عملیات میکروپایل پروژه خود را با مشخصات ذیل به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید:
1. مشخصات فنی و اجرایی:
- شرح کار: تأمین کلیه مصالح، ماشین آلات، نیروی انسانی و اجرای میکروپایل
- حجم عملیات: 1239 عدد میکروپایل به طول 10 متر.
- محل اجرا: زمینی به مساحت 6000 متر مربع (شامل 8 بلوک مجزا) – نمک آبرود
- مدت قرارداد: 2 ماه
- شرایط پرداخت: تهاتر
2. تضمین شرکت در مناقصه:
ارائه یکی از تضامین زیر الزامی است:
- ضمانت نامه بانکی به مبلغ 10.000.000.000 ریال.
- چک یا سفته به مبلغ 15.000.000.000 ریال
3. مهلت دریافت و تحویل پاکات:
حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1405/06/16
برای دریافت اسناد مناقصه از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید:
شماره تماس واحد فنی: 02122651067 / 09029703901 آقای مقدسی
آدرس الکترونیکی: satyarsazehkasit@gmail.com
شرایط آگهی:
اعلام نشده
برگزار کننده: شرکت ساتیار سازه کاسیت
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/06/10
مهلت دريافت: 1405/06/16 مهلت دریافت و تحویل پاکات: حداکثر تا پایان وقت اداری
مهلت ارسال: 1405/06/16 مهلت دریافت و تحویل پاکات: حداکثر تا پایان وقت اداری
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: اعلام نشده
شماره آگهی: اعلام نشده
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: واحد فنی: 02122651067 / 09029703901 آقای مقدسی
فکس: اعلام نشده
ایمیل: satyarsazehkasit@gmail.com
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: اعلام نشده
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.