مناقصه واگذاری اجرای طرح بهسازی لرزهای و کامپوزیت نمودن عرشه پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراههای جلالآلاحمد و شیخ...

جزئیات آگهی

آگهی مناقصه با عنوان واگذاری اجرای طرح بهسازی لرزهای و کامپوزیت نمودن عرشه پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراههای جلالآلاحمد و شیخ فضلالله نوری (پل آزمایش) و همچنین تعمیرات تخصصی، مرمت و نگهداشت پلهای پهنه شمال شرقی شهر تهران و با کد هزاره 10886904 در تاریخ سه شنبه، 9 تیر 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی پروژه های بالای 10 میلیارد، راهسازی رتبه بالا، پروژه بالای 5 میلیارد، پل سازی و تونل، سایر مناقصه های راهسازی، راهسازی و راه آهن رتبه 1 و 2 انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 10886904
شرح آگهی:
سازمان مهندسی و ساختمان شهرداری تهران دو پروژه را از طریق مناقصه عمومی واگذار میکند:
1) طرح بهسازی لرزهای و کامپوزیت نمودن عرشه پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراههای جلالآلاحمد و شیخ فضلالله نوری (پل آزمایش) با مدت اجرای 12 ماه، شماره مناقصه 8328 و سپرده شرکت در مناقصه 31/261/000/000 ریال؛ برآورد 625.200.362.170 ریال
2) تعمیرات تخصصی، مرمت و نگهداشت پلهای پهنه شمال شرقی شهر تهران با مدت اجرای 12 ماه، شماره مناقصه 8329 و سپرده شرکت در مناقصه 29/754/000/000 ریال. مبلغ برآورد پروژه دوم 595.072.790.738 ریال ذکر شده است. شرکت در مناقصه و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شرایط و تکالیف مقرر در اسناد مناقصه است و سازمان در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار میباشد.
مدت اجرا 12 ماه
شرایط آگهی:
اشخاص حقوقی واجد شرایط دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری رشته 5 راه و ترابری از سازمان برنامه و بودجه کشور (سامانه اطلاعات نظام فنی و اجرایی کشور)، دارا بودن کارت الکترونیکی ارائهدهندگان خدمت و تأمینکنندگان شهرداری، داشتن معرفینامه و مهر شرکت برای خرید اسناد، پرداخت قیمت اسناد مناقصه به مبلغ 30/000/000 ریال،
برگزار کننده: سازمان عمران مناطق شهرداری تهران
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/04/09
مهلت دريافت: 1405/04/27 مهلت خرید و تحویل اسناد تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1405/04/27 میباشد.
مهلت ارسال: 1405/04/27 پایان وقت اداری
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: مناقصه عمومی نوبت دوم
شماره آگهی: 8328 و 8329
منبع: همشهری
تلفن: نمایش برای اعضا
فکس: نمایش برای اعضا
ایمیل: نمایش برای اعضا
وب سایت: نمایش برای اعضا
آدرس: نمایش برای اعضا

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.