مناقصه تامین ماشین آلات سنگین شامل بیل مکانیکی مجهز به پیکور، لودر و کامیون و نفرات فنی و تخصصی به تعداد...

جزئیات آگهی ویژه

آگهی مناقصه با عنوان تامین ماشین آلات سنگین شامل بیل مکانیکی مجهز به پیکور، لودر و کامیون و نفرات فنی و تخصصی به تعداد کافی جهت عملیات بارگیری، حمل، باراندازی، خردایش، تولید و دانه بندی شن و ماسه استاندارد و مورد تایید کارفرما با استفاده از دستگاه سنگ شکن کارفرما و با کد هزاره 11114347 در تاریخ سه شنبه، 10 شهریور 1405 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است. این آگهی مربوط به استان تهران و در دسته بندی احداث پالایشگاه، کارخانجات آسفالت و سیمان، پروژه های بالای 10 میلیارد، تامین نیروی انسانی، تامین و اجاره خودروهای سنگین و سبک، حمل و نقل جاده ای و دریایی، راهسازی رتبه بالا، پروژه بالای 5 میلیارد، ماشین آلات راهسازی - لودر و بلدوزر، ماشین الات ساختمانی، سایر مناقصه های راهسازی، راهسازی و راه آهن رتبه 1 و 2 انتشار یافته است

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق و شرکت در مناقصه، حتما به تصویر آگهی درج شده توسط مناقصه گزار مراجعه نمایید
کد هزاره: 11114347
شرح آگهی:
آگهی فراخوان انتخاب پیمانکار جهت انجام پروژه "تامین ماشین آلات سنگین شامل بیل مکانیکی مجهز به پیکور، لودر و کامیون و نفرات فنی و تخصصی به تعداد کافی جهت عملیات بارگیری، حمل، باراندازی، خردایش، تولید و دانه بندی شن و ماسه استاندارد و مورد تایید کارفرما با استفاده از دستگاه سنگ شکن کارفرما"
یک شرکت معتبر عمرانی رتبه 1 راه و ترابری در نظر دارد مناقصه فوق را بر اساس شرایط مندرج در اسناد مناقصه به پیمانکار واحد شرایط واگذار نماید.
مشخصات مناقصه:
1- مبلغ برآورد: 360،360،000،000 ریال
2- سپرده شرکت در مناقصه: 18.018.000.000 ریال
3- مهلت ارسال: 1405/06/21
شرایط متقاضی:
1- شخص حقیقی یا حقوقی
2- داشتن سوابق کاری معتبر
3- مالکیت ماشین آلات
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد مناقصه با شماره 09126468421 تماس حاصل گردد.
شرایط آگهی:
اعلام نشده
برگزار کننده: شرکت عمرانی معتبر
منطقه: استان تهران
تاريخ انتشار: 1405/06/10
مهلت دريافت: اعلام نشده
مهلت ارسال: 1405/06/21 مهلت ارسال:
تاريخ بازگشايی: اعلام نشده
نوبت اعلام: شناسایی پیمانکار
شماره آگهی: اعلام نشده
منبع: ارتباط گستران هزاره
تلفن: 09126468421
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: اعلام نشده
اسناد آگهی: سفارش اسناد
تصویر آگهی:
تصویر آگهی

جهت دسترسی به اطلاعات کامل آگهی، اطلاعات تماس، مشاهده جزئیات و تصویر آگهی وارد حساب کاربری خود شده و در صورتیکه هنوز عضو سایت نیستید، ثبت نام نمایید.