مناقصه فراخوان شناسایی سرمایه گذار تامین مالی و تکمیل بخشی از شبکه جمع آوری و تصفیه خانه شهر در ازای واگذاری بخشی از پساب حاصله (بیع متقابل)

فراخوان شناسایی سرمایه گذار تامین مالی و تکمیل بخشی از شبکه جمع آوری و تصفیه خانه شهر در ازای واگذاری بخشی از پساب حاصله (بیع متقابل)

مناقصه با عنوان فراخوان شناسایی سرمایه گذار تامین مالی و تکمیل بخشی از شبکه جمع آوری و تصفیه خانه شهر در ازای واگذاری بخشی از پساب حاصله (بیع متقابل) و با کد هزاره 2396931 در تاریخ سه شنبه، 28 آبان 1398 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و تاریخ انتشار آن 1398/08/28 است . این آگهی مربوط به استان اصفهان بوده و در دسته بندی (های) تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ، پیمانکاری آب رتبه بالا ( بالای یک میلیارد)، مناقصه سرمایه گذاری های مشارکت انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
فراخوان شناسایی سرمایه گذار تامین مالی و تکمیل بخشی از شبکه جمع آوری و تصفیه خانه شهر اردستان در ازای واگذاری بخشی از پساب حاصله (بیع متقابل)
شرایط آگهی:

شرایط تسلیم و تحویل پیشنهادها
طبق ماده ۱۶ قانون برگزاری مناقصات شرایط تسلیم و تحویل پیشنهاد‌ها به شرح ذیل می‌باشد :
الف ) هیچ یک از شرکت کنندگان در مناقصه/مزایده، جز مواردی که در اسناد مناقصه پیش بینی شده باشد نمی‌توانند بیش از یک پیشنهاد تسلیم کنند.
ب) شرکت کنندگان در مناقصه اسناد مناقصه/مزایده و پیشنهادهای خود را در پاکت های جداگانه لاک و مهر شده شامل تضمین(پاکت الف) پیشنهاد فنی بازرگانی (پاکت ب) و پیشنهاد قیمت (پاکت ج) بگذارند و همه پاکت ها در لفاف مناسب و لاک و مهر شده قرار دهند.
ج) مناقصه گزار موظف است در مهلت مقرر همه پیشنهادهای ارائه شده شرکت کنندگان را پس از دریافت، ثبت و تا جلسه بازگشایی از پاکت‌ها صیانت نمایند.
د) هر گونه تسلیم، جایگزینی و یا پس گرفتن پیشنهاد باید به صورت قابل گواهی و در مهلت و مکان مقرر در اسناد مناقصه
مناقصه گزار: اب و فاضلاب استان اصفهان
مناطق: استان اصفهان
تاريخ انتشار: 1398/08/28
مهلت دريافت:
مهلت ارسال:
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: اعلام نشده
منبع: abfaesfahan.ir
شماره آگهی: 98-3-193/3
کد هزاره: 2396931
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: محل تحویل اسناد ومدارک: دبیرخانه شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان به نشانی : اصفهان، خیابان هزارجریب، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابرابن حیان، کد پستی ۸۱۶۸۹۳۶۵۵۶
محل بازگشایی پیشنهادها: ساختمان مرکزی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان (سالن اندیشه)
تصویر آگهی:
فراخوان شناسایی سرمایه گذار تامین مالی و تکمیل بخشی از شبکه جمع آوری و تصفیه خانه شهر در ازای واگذاری بخشی از پساب حاصله (بیع متقابل)

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.