مناقصه انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و...

انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و...

مناقصه با عنوان انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و... و با کد هزاره 1196240 در تاریخ پنجشنبه، 9 شهریور 1396 در سایت ارتباط گستران هزاره منتشر شده و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1396/06/29 می باشد. این آگهی مربوط به استان خوزستان بوده و در دسته بندی (های) پیمانکاری و تجهیزات صنایع روشنایی، خدمات ، اقلام و تجهیزات ورزشی، تزئینات داخلی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، تجهیز سالن های آمفی تئاتر، سینما، جلسات، لوازم صوتی و تصویری و نورپردازی، موکت، سایر مناقصه های ساختمان انتشار یافته است. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه مهلت شرکت در متن آگهی اعلام نشده است، زمان اعلام شده برای مهلت شرکت توسط سیستم محاسبه گردیده و لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر، با سازمان مربوطه تماس حاصل گردد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی ، اجرای پوشش های دیواره های داخلی، اجرای موکت و طراحی و ... سالن آمفی تئاتر، سالن اجلاس، سالن ورزشی، سالن چند منظوره، ساختمان مسجد، سالن استخر و ... مجموعه فرهنگی / ورزشی آفتاب (جغاخور)
شرایط آگهی:
تضمین شرکت در مناقصه: 167.000.000 ریال به صورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجد نقد به حساب مناقصه گذار و یا چک تضمین شده بانکی و سایر تضمینات درج شده در اسناد مربوطه ـ ارائه معرفینامه کتبی و ارائه گواهی صلاحیت ایمنی اداره کار و امور اجتماعی و رسید هزینه خرید اسناد به مبلغ 500.000 ریال به حساب جاری شماره 1003045680 نزد بانک تجارت شعبه مجتمع پتروشیمی بندرامام الزامیست ـ و... در اصل آگهی
مناقصه گزار: شرکت پتروشیمی بندر امام
مناطق: استان خوزستان
تاريخ انتشار: 1396/06/09
مهلت دريافت: 5 روز کاری از روز انتشار نوبت دوم آگهی (به فاصله 24 ساعت پس از انتشار نوبت اول) از ساعت 8/30 لغایت 16 (به غیر از پنجشنبه و جمعه جهت مراجعین حضوری)
مهلت ارسال: دو هفته کاری پس از اتمام زمان توزیع اسناد
تاريخ بازگشايی: ظرف مدت دو هفته کاری از تاریخ تسلیم
نوبت اعلام: نوبت دوم - تجدید - توام با ارزیابی کیفی
منبع: دنیای اقتصاد
شماره آگهی: 96/21/ت م ن
کد هزاره: 1196240
تلفن: 0652255-2369
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: www.bipcorg
آدرس: ـ مناصه گذار: استان خوزستان، بندر امام خمینی، مجتمع پتروشیمی بندرامام
ـ دریافت اسناد: استان خوزستان، بندرامام خمینی، مجتمع پتروشیمی بندرامام، ساختمان دفتر مرکزی ـ امور پیمانها اتاق 115
ـ تحویل پیشنهاد: دفتر امور پیمانها
ـ بازگشایی: کمیسیون معاملات دستگاه مناقصه گزار

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.