مناقصه انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و...

انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و...

مناقصه با عنوان انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و... و با کد هزاره 1196240 در تاریخ پنجشنبه، 9 شهریور 1396 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و تاریخ انتشار آن 1396/06/09 است . این آگهی مربوط به استان خوزستان بوده و در دسته بندی (های) پیمانکاری و تجهیزات صنایع روشنایی، خدمات ، اقلام و تجهیزات ورزشی، تزئینات داخلی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، تجهیز سالن های آمفی تئاتر، سینما، جلسات، لوازم صوتی و تصویری و نورپردازی، موکت، سایر مناقصه های ساختمان انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
انجام کلیه کارهای مربوط به دکوراسیون و تجهیز نمودن به سیستمهای صوتی و تصویری و روشنایی داخلی، اعم از خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی ، اجرای پوشش های دیواره های داخلی، اجرای موکت و طراحی و ... سالن آمفی تئاتر، سالن اجلاس، سالن ورزشی، سالن چند منظوره، ساختمان مسجد، سالن استخر و ... مجموعه فرهنگی / ورزشی آفتاب (جغاخور)
شرایط آگهی:
تضمین شرکت در مناقصه: 167.000.000 ریال به صورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجد نقد به حساب مناقصه گذار و یا چک تضمین شده بانکی و سایر تضمینات درج شده در اسناد مربوطه ـ ارائه معرفینامه کتبی و ارائه گواهی صلاحیت ایمنی اداره کار و امور اجتماعی و رسید هزینه خرید اسناد به مبلغ 500.000 ریال به حساب جاری شماره 1003045680 نزد بانک تجارت شعبه مجتمع پتروشیمی بندرامام الزامیست ـ و... در اصل آگهی
مناقصه گزار: شرکت پتروشیمی بندر امام
مناطق: استان خوزستان
تاريخ انتشار: 1396/06/09
مهلت دريافت: 5 روز کاری از روز انتشار نوبت دوم آگهی (به فاصله 24 ساعت پس از انتشار نوبت اول) از ساعت 8/30 لغایت 16 (به غیر از پنجشنبه و جمعه جهت مراجعین حضوری)
مهلت ارسال: دو هفته کاری پس از اتمام زمان توزیع اسناد
تاريخ بازگشايی: ظرف مدت دو هفته کاری از تاریخ تسلیم
نوبت اعلام: نوبت دوم - تجدید - توام با ارزیابی کیفی
منبع: دنیای اقتصاد
شماره آگهی: 96/21/ت م ن
کد هزاره: 1196240
تلفن: 0652255-2369
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: www.bipcorg
آدرس: ـ مناصه گذار: استان خوزستان، بندر امام خمینی، مجتمع پتروشیمی بندرامام
ـ دریافت اسناد: استان خوزستان، بندرامام خمینی، مجتمع پتروشیمی بندرامام، ساختمان دفتر مرکزی ـ امور پیمانها اتاق 115
ـ تحویل پیشنهاد: دفتر امور پیمانها
ـ بازگشایی: کمیسیون معاملات دستگاه مناقصه گزار

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.