مناقصه تامین منابع مالی، تکمیل، بهره برداری و انتقال پروژه تاسیسات فاضلاب

تامین منابع مالی، تکمیل، بهره برداری و انتقال پروژه تاسیسات فاضلاب

مناقصه با عنوان تامین منابع مالی، تکمیل، بهره برداری و انتقال پروژه تاسیسات فاضلاب و با کد هزاره 748624 در تاریخ پنجشنبه، 3 اردیبهشت 1394 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و تاریخ انتشار آن 1394/02/03 است . این آگهی مربوط به استان زنجان بوده و در دسته بندی (های) پیمانکاری آب رتبه بالا ( بالای یک میلیارد)، پروژه بالای 5 میلیارد، پروژه های بالای 10 میلیارد، مناقصه سرمایه گذاری های مشارکت، تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ انتشار یافته است.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات دقیق، به تصویر آگهی درج شده از طرف مناقصه/مزایده گزار رجوع نمائید.
شرح آگهی:
پیرو آگهی های این شرکت با موضوعات:
94-1 :‌ تامین منابع مالی، تکمیل، بهره برداری و انتقال پروژه تاسیسات فاضلاب شهر خرمدره و احداث تاسیسات جمع آوری ، تصفیه، بهره برداری و انتقال شهرهای هیدج و صائین قلعه در ازای تخصیص پساب تصفیه شده با حجم مشخص برای دوره زمانی محدود و معین به روش بیع متقابل، برآورد 1104 میلیارد ریال
94-2 :‌ تامین منابع مالی، تکمیل، بهره برداری و انتقال پروژه تاسیسات فاضلاب شهر ابهر در ازای پساب تصفیه شده با حجم مشخص برای دوره زمانی محدود و معین به روش بیع متقابل، برآورد 205 میلیارد ریال
مندرج در روزنامه ، به اطلاع کلیه سرمایه گذاران محترم می رساند هرگونه حذف، تغییر، اطلاع رسانی می شود. لذا کلیه شرکت کنندگان می بایست اصلاح یا تجدید نظر در اسناد ارزیابی کیفی را از طریق سایت نسبت به کنترل بخش مناقصات و مزایده ها حداقل تا سه روز قبل از مهلت تحویل پاکات اقدام نموده و در صورت اعمال هرگونه تغییر از سوی کارفرما مطابق آخرین اصلاحات اقدام نمایند.
لازم به ذکر است این الحاقیه ها جزو لاینفک اسناد ارزیابی کیفی محسوب خواهد گردید. ضمنا مهلت ارائه اسناد و مدارک ارزیابی کیفی تا ساعت 16 مورخ 30/2/94 تمدید و زمان بازگشایی پاکات شماره 94-1 به ساعت 14.30 و 94-2 به ساعت 15 مورخ 2/3/94 تغییر می یابد .
شرایط آگهی:
اعلام نشده
مناقصه گزار: آب و فاضلاب استان زنجان
مناطق: استان زنجان
تاريخ انتشار: 1394/02/03
مهلت دريافت:
مهلت ارسال:
تاريخ بازگشايی:
نوبت اعلام: اصلاحیه و تمدید مهلت فراخوان
منبع: znabfa.ir
شماره آگهی: 94-1 و 94-2
کد هزاره: 748624
تلفن: اعلام نشده
فکس: اعلام نشده
ایمیل: اعلام نشده
وب سایت: اعلام نشده
آدرس: اعلام نشده

جهت مشاهده جزئیات و تصویر آگهی و همچنین دانلود اسناد، ورود به حساب کاربری الزامی است.